fbpx
WHITE TEA & CHAMOMILE namų kvapo purškiklis, 390 ml, TED SPARKS

24,00 

WHITE TEA & CHAMOMILE namų kvapo purškiklis, 390 ml, TED SPARKS

Nuostabus gėlių malonumas, trykštantis gaivių ramunėlių kvapu,  aromatingų alavijų ir šviežiai užplikytos saldintos baltosios arbatos deriniu.

Naudok kvėpinti pagalvėlės, patalus, užuolaidas, vonios kambaryje vietoj oro gaiviklio, atgaivink namus po maisto gaminimo.

Naudok tos pačios kolekcijos namų kvapą su lazdelėmis, kvepiančią žvakę ir dar labiau paryškint aromato galią namuose. Kurk jaukumą.

Ted Sparks namų kvapo purškiklis su plastikiniu 390 ml buteliu yra subtilus būdas perteikti jūsų namų asmeninį stilų ir sukurti malonų erdvės aromatą. Šio purškiklio dizainas yra ne tik praktiškas, bet ir elegantiškas, tinkantis bet kuriam interjerui.

Šio kvapo purškiklio aromatas subtiliai papuoš jūsų erdvę gėlių žiedais ir vaisių garsais, kurie sukuria ramų, jaukų jausmą. Jo subtilus ir ilgaamžis kvapas suteikia namams jaukumo ir šilumos pojūtį, tinkamai akcentuodamas jūsų stilių.

Ted Sparks yra žinomas dėl aukštos kokybės produktų, todėl galite būti tikri, kad šis purškiklis ne tik gražiai atrodys jūsų namuose, bet ir ilgai išlaikys savo aromatą.

Ted Sparks namų kvapo purškiklis yra puikus dovana artimiems draugams, šeimai ar kolegoms, kurie vertina subtilų namų aromatą ir elegantišką dizainą. Sukurkite jaukią atmosferą savo namuose su Ted Sparks 100 ml stikliniu namų kvapo purškikliu. Tai puikus būdas praturtinti savo namų erdvę maloniu kvapu, kuris visiems patiks.

 

Prieinamumas: Liko 1

Talpa

390ml

Gamintojas

TED SPARKS, Nyderlandai

WHITE TEA & CHAMOMILE namų kvapo purškiklis, 390 ml, TED SPARKSWHITE TEA & CHAMOMILE namų kvapo purškiklis, 390 ml, TED SPARKS
24,00 

Prieinamumas: Liko 1

Scroll to Top