fbpx
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Apmokėjimo būdai

Pasirinkus prekes ir susidėjus jas į krepšelį, Jūs galite atsiskaityti šiais apmokėjimo būdais:

  1.  Mokėjimas kredito/debeto kortele. Pasirinkus šį apmokėjimo būdą apmokėsite už prekes prisijungus prie Jūsų banko.
  2.  Mokėjimas neprisijungus (pavedimu) – už prekes sumokėsite pavedimu iš savo banko sąskaitos, apmokant reikia nurodyti užsakymo numerį.

    DĖMESIO! Jeigu už prekes apmokate šiuo būdu, tokiu atveju prekės prekių krepšelyje Jums rezervuojamos 2 darbo dienas, po to užsakymas anuliuojamas. Dėl papildomų sąlygų suderinimo išskirtiniais atvejais – susisiekite su mumis.

  3. Mokėjimas dovanų čekiu. Sudėjus prekes į prekių krepšelį apmokėjimo lange suveskite dovanų čekio numerį. Dovanų čekis panaudojamas 1 kartą. Esant didesnei sumai už pasirinktas prekes galėsite sumokėti skirtumą pasirinkus savo banką arba mokėjimą neprisijungus (pavedimu). Pilnai neišnaudoti pinigai už dovanų čekį nėra grąžinami ar pridedami prie kito dovanų čekio.
  4. Jeigu prekės aprašyme nurodyta „Užsakoma prekė”, pasirinkęs šią prekę pirkėjas sutinka su užsakymo sąlygomis: prekė bus pristatoma per 14-18 darbo dienų. Užsakymas pradedamas vykdyti po apmokėjimo gavimo, apmokėjimui pasirenkant įmonės nurodytus variantus. Jeigu „Užsakoma prekė” nėra tinkama pirkėjui ir jis nori grąžinti ją pardavėjui per 14 darbo dienų nuo prekės gavimo ( prekė turi būti nepanaudota, turėti savo pakuotę), tokiu būdu pardavėjas grąžina pirkėjui 70% nuo prekės vertės, 30% prekės vertės lieka pardavėjui už transportavimo bei administravimo paslaugas.
DERIOR.EU - išskirtiniai produktai spalvotai kasdienai, dovanų idėjos