Pristatymas

Prekių pristatymo kaina:

– jeigu pirkinių krepšelio vertė iki 59€ – pristatymo kaina 3€.
– jeigu pirkinių krepšelio vertė nuo 59€ – pristatymas nemokamas.
– prekių pristatymas į Kuršių Neriją – 40€.

pristatymas derior.eu

Prekių pristatymo terminas:

Pristatymas į paštomatus:

– prekės pristatomos į OMNIVA paštomatus per 2-4 darbo dienas, nuo užsakymo apmokėjimo gavimo, į kliento pasirinkitą paštomatą. Pasirinkus OMNIVA paštomato paslaugą pristymas į Kuršių Neriją galimas į Nidos paštomatą;

– prekės pristatomos į LPEXPRESS paštomatus per 2-4 darbo dienas, nuo užsakymo apmokėjimo gavimo, į kliento pasirinkitą paštomatą;

– prekės pristatomos į DPD paštomatus per 2-4 darbo dienas, nuo užsakymo apmokėjimo gavimo, į kliento pasirinkitą paštomatą.

Pristatymas per kurjerius:

– prekės pristatomos Omniva kurjeriu per 2-4 darbo dienas, nuo užsakymo apmokėjimo gavimo, Jūsų nurodytu adresu.

-prekės Lietuvos paštu pristatomos per 3-5 darbo dienas, nuo užsakymo apmokėjimo gavimo, Jūsų nurodytu adresu.

Kita informacija apie prekių pristatymą:

Jei prekes pristatys kurjeris, prieš pristatydamas prekes jis su Jumis susisieks.

Siekdami užtikrinti, kad prekės būtų pristatomos sklandžiai ir operatyviai, prašome Jūsų papildomos informacijos laukelyje nurodyti tokius pristatymą galinčius palengvinti duomenis kaip rakinama laiptinė, durų kodas, rakinami vartai, būtinybė atvažiavus paskambinti ir panašiai.

Dėmesio!

Pasirašydami prekių priėmimo-perdavimo aktą, Jūs patvirtinate, jog prekė yra nauja, nėra transportavimo ar kitokių mechaninių pažeidimų. Todėl kiekvieną kartą gavę prekes, apžiūrėkite ar pakuotė nepažeista, ar nesimato kitokių mechaninių ar Jums įtartinų pažeidimų. Jeigu tokių pažeidimų yra, surašykite juos kurjeriui pasirašomame dokumente bei informuokite mus vienu iš nurodytų kontaktų.

Scroll to Top