Mes, vizija, misija

Misija

Esame tam, kad padėtumėme Jums atrasti estetiškus ir funkcionalius daiktus namams, darbo erdvėms, dovanoms ar kitiems poreikiams. Visada atrenkame laiko patikrintus gamintojus, kurie siūlo ne tik daiktą, bet ir sprendimą tam tikrai situacijai. Skiriame didelį dėmesį medžiagiškumui, kiek tik leidžia galimybės renkamės kuo tvaresnius daiktus, nes norisi ne tik sau, bet ir savo klientams suteikti tokią galimybę. 

+

Mes

Esame jauna komanda, tačiau gyvenimiška patirtis kitose sferose leido suprasti – norint gyventi harmoningai ir jausti ypatingą ryšį su aplinka būtina gerai jaustis ne tik savo viduje, bet ir mėgautis jaukiais namais, mums priimtinomis erdvėmis ir kurti šiltus jausmus su aplinkiniais. Net mažos namų interjero detalės gali pakeisti jūsų nuotaiką, suteikti kitų spalvų, pojūčių. Todėl nebijokite eksperimentuoti. Kad viskas būtų paprasčiau – stengiamės klientams pateikti išskirtinius produktus. Kurkite, keiskite ir džiuginkite save ir kitus.

+

Vizija

Plėsti žinių ir gamintojų ratą, kas leis išsiskirti iš kitų kompanijų. Noras veikti ir kurti, kuris suderinamas su įmonės veikla. Tikime, kad paprastas ir nuoširdus bendradarbiavimas tarp pirkėjo ir pardavėjo sukuria neįkainojamas vertybes – pasitikėjimą, bičiulystę bei norą bendrauti. Kuriame ne tik prekyba paremtą verslą, bet tuo pačiu siekiame suburti bendraminčių ratą, mokytis vienas iš kito, plėtoti naujas idėjas, kurios suburia bendravimui ir leidžia  Jums mėgautis maloniomis akimirkomis.

VISKAS SLYPI DETALĖSE.

Scroll to Top