DOVYDAS rankų darbo sojų vaško žvakė, 15cm, DERIOR.EU

21,95 

DOVYDAS rankų darbo sojų vaško žvakė, 15cm, DERIOR.EU

Rankų darbo žvakė, kuri gaminama iš 100 % sojų vaško, medvilninė dagtis.

Italų renesanso menininko Mikelandželo skulptūra DOVYDAS – tai bene vienas garsiausių autoriaus kūrinių ir viena garsiausių statulų meno istorijoje. Todėl nėra nuostabu, kad norime ir savo namuose turėti bent jau nedidelė dalelę šio šedevro ir juo puošti erdves. Ši rankų darbo žvakė neabejotinai suteiks bet kuriam interjerui išskirtinumo, nes ji tinka nuo klasikinio iki itin modernaus stiliaus namuose. Jos realistiškas vaizdas tave nustebins, o deganti liepsna suteiks ramybės, romantikos. Žvakės gamybai naudojama tik 100% sojų vaškas, todėl gali deginti tiek laiko, kiek nori ar net kelias vienu metu, nes jos neišskiria kenksmingų medžiagų.

Rankų darbo gaminiai visada žavi savo unikalumu ir nepakartojamumu. Šios žvakės liepsna kaskart leis tau pajusti daugiau jaukumo, romantikos savo namuose, o gavusieji kaip dovaną – neliks abejingi. Švelni kreminė spalva tiks visuose interjeruose, nes nepriklausomai nuo stiliaus, šis koloritas prisiderina prie esamų dekoro daiktų. Atrask malonumą mėgautis jaukiais vakarais, tiek skaitant knygą, geriant arbatą, o gal ir draugų šurmulyje.

DĖMESIO:

Kiekviena mūsų pagaminta žvakė yra rankų darbo, todėl galimi nežymūs matmenų skirtumai, paviršiau nelygumai.

Rekomenduojama žvakę deginti ant karščiui atsparaus padėkliuko.

Niekada nepalikite degančios žvakės be priežiūros.

Prieinamumas: Liko 5

Aukštis

15cm

Medžiagos

Sojų vaškas

Spalva

Pieno baltumo

Saugumas

Nepalikite degančios žvakės be priežiūros, nedėti arti kitų daiktų, kurie gali lengvai užsiliepsnoti, nepalikti vaikų ar gyvūnų vienų degant žvakei, nepalikti vietose, kur yra skersvėjis.

Naudojimas

Patartina po žvake padėti padėkliuką, taip išvengsite vaško nulašėjimo ant kitų paviršių.

Gamintojas

DERIOR.EU, MB Donatus LT, Lietuva

DOVYDAS rankų darbo sojų vaško žvakė, 15cm, DERIOR.EUDOVYDAS rankų darbo sojų vaško žvakė, 15cm, DERIOR.EU
21,95 

Prieinamumas: Liko 5

Scroll to Top