fbpx
VANITY STELL padėkliukas, 23 x 9 cm, plienas, blizgus

9,50 

VANITY STELL padėkliukas, 23 x 9 cm, plienas, blizgus

Vanity Steel padėkliukas – stilingas, funkcionalus ir išskirtinio dizaino interjero elementas.

Prieinamumas: Liko 2

VANITY STELL padėkliukas, 23 x 9 cm, plienas, blizgus

 

Vanity Steel padėkliukas – stilingas, funkcionalus ir išskirtinio dizaino interjero elementas, kuris ne tik puikiai tinka pasidėti žvakėms ar namų kvapams, bet ir papildo jūsų interjerą prabanga bei elegancija. Šio padėkliuko matmenys, 23 x 9 cm ir  tvirtas blizgaus plieno  paviršius suteikia jam ne tik gražią išvaizdą, bet ir ilgaamžiškumą.

Padėkliuko universalumas slypi jo kompaktiškame dydyje, todėl jis puikiai tinka tiek didelėms, tiek mažoms erdvėms. Nepriklausomai nuo to ar jūs norite sukurti jaukų vakarėlį su žvakėmis, ar papuošti namus kvapais, Vanity Steel padėkliukas tampa ne tik funkcionaliu, bet ir stilingu sprendimu.

Plienas suteikia padėkliukui stabilumą ir tvirtumą, o blizgus paviršius daro jį lengvai valomu, estetišku ir puikiai derančiu. Tai reiškia, kad jūsų padėkliukas išliks nepriekaištingos išvaizdos ilgą laiką, nereikalaujant didelių pastangų prižiūrėti.

Vanity Steel padėkliukas ne tik naudingas, bet ir puikiai dera su įvairiais interjero elementais. Jo modernus dizainas ir elegantiškas stilius suteikia jums galimybę lengvai derinti jį su kitais namų dekoravimo elementais, sukuriant harmoningą ir subalansuotą bendrą vaizdą. Jis užima nedaug vietos jo matmenys 23 x 9 cm, bet yra labai funkcionalus.

Taigi, jei ieškote kompaktiško, elegantiško ir funkcionalaus padėkliuko žvakėms ar namų kvapams, Vanity Steel yra idealus pasirinkimas. Su šiuo padėkliuku papuošite savo namus ne tik funkcionaliu, bet ir stilingu elementu, kuris pritrauks dėmesį ir sukurs jaukią atmosferą jūsų gyvenamojoje erdvėje.

Medžiagos

Plienas

Spalva

Blizgus plienas

Matmenys

Priežiūra

Valyti drėgna šluoste, Plaunant nenaudoti abrazyvinių dalelių turinčio ploviklio., Po plovimo nusausinkite minkšta šluoste.

VANITY STELL padėkliukas, 23 x 9 cm, plienas, blizgusVANITY STELL padėkliukas, 23 x 9 cm, plienas, blizgus
9,50 

Prieinamumas: Liko 2

Scroll to Top