fbpx
VANITY GOLD padėkliukas, 18 x 8 cm, plienas, aukso s., blizgus

8,00 

VANITY GOLD padėkliukas, 18 x 8 cm, plienas, aukso s., blizgus

Vanity Gold padėkliukas – stilingas, funkcionalus ir išskirtinio dizaino interjero elementas.

Prieinamumas: Liko 2

VANITY GOLD padėkliukas, 18 x 8 cm, plienas, aukso s., blizgus

 

Vanity Gold padėkliukas – stilingas, funkcionalus ir išskirtinio dizaino interjero elementas, kuris ne tik puikiai tinka pasidėti žvakėms ar namų kvapams, bet ir papildo jūsų interjerą prabanga bei elegancija. Šio padėkliuko matmenys, 18 x 8 cm ir  tvirtas blizgaus plieno ausko spalvos  paviršius suteikia jam ne tik gražią išvaizdą, bet ir ilgaamžiškumą.

Auksos elementai visada bus pastebimi interjere. Šios detalės suteikia modernų ir stilingą akcentą jūsų namų ar biuro dizainui. Gali būti naudojamos įvairiose erdvėse, pavyzdžiui, svetainėje, koridoriuje arba miegamajame. Jos prideda elegancijos ir sukuria subtilų, bet ryškų efektą. Galima įsivaizduoti detalių naudojimą kaip baldų apdailą arba kaip sienų dekorą. Jos gali būti integruotos į šviestuvų dizainą arba naudojamos kaip apšvietimo korpusų dalys. Tokios detalės gali būti įdomus akcentas minimalistiškame arba moderniame interjere, sukurdamos derinį tarp šiuolaikinio stiliaus ir subtilios prabangos. Įvairių formų ir dydžių aukso spalvos detalės suteikia galimybę pritaikyti jas pagal jūsų individualius dizaino poreikius, kuriant patrauklų ir harmoningą interjerą. Šis gaminys puikiai prisiderina ir suteikia aplinkai daugiau žavesio.

Padėkliuko universalumas slypi jo kompaktiškame dydyje, todėl jis puikiai tinka tiek didelėms, tiek mažoms erdvėms. Nepriklausomai nuo to ar jūs norite sukurti jaukų vakarėlį su žvakėmis, ar papuošti namus kvapais, Vanity Gold padėkliukas tampa ne tik funkcionaliu, bet ir stilingu sprendimu.

Plienas suteikia stabilumą ir tvirtumą, o blizgus paviršius daro jį lengvai valomu, estetišku ir puikiai derančiu. Tai reiškia, kad jis išliks nepriekaištingos išvaizdos ilgą laiką, nereikalaujant didelių pastangų prižiūrėti.

Vanity Gold padėkliukas ne tik naudingas, bet ir puikiai dera su įvairiais interjero elementais. Jo modernus dizainas ir elegantiškas stilius suteikia jums galimybę lengvai derinti jį su kitais namų dekoravimo elementais, sukuriant harmoningą ir subalansuotą bendrą vaizdą.

Taigi, jei ieškote kompaktiško, elegantiško ir funkcionalaus padėkliuko žvakėms ar namų kvapams, Vanity Gold yra idealus pasirinkimas. Su šiuo padėkliuku papuošite savo namus ne tik funkcionaliu, bet ir stilingu elementu, kuris pritrauks dėmesį ir sukurs jaukią atmosferą jūsų gyvenamojoje erdvėje.

Medžiagos

Plienas

Spalva

Aukso, Blizgus plienas

Matmenys

Priežiūra

Valyti drėgna šluoste, Plaunant nenaudoti abrazyvinių dalelių turinčio ploviklio., Po plovimo nusausinkite minkšta šluoste.

VANITY GOLD padėkliukas, 18 x 8 cm, plienas, aukso s., blizgusVANITY GOLD padėkliukas, 18 x 8 cm, plienas, aukso s., blizgus
8,00 

Prieinamumas: Liko 2

Scroll to Top