fbpx
TEA LIGHT žvakidė arbatinei žvakei, stiklas, 4 x 7 cm, BODUM

2,73 

Sale!

TEA LIGHT žvakidė arbatinei žvakei, stiklas, 4 x 7 cm, BODUM

Raudono stiklo arbatinių žvakių žvakidės yra universalūs ir žavūs aksesuarai, kurie papuoš interjero erdves, taps puikiomis dovanomis ir suteiks elegancijos šventinio stalo dekoracijoms.

Prieinamumas: Liko 12

TEA LIGHT žvakidė arbatinei žvakei, stiklas, 4 x 7 cm, BODUM

Raudono stiklo arbatinių žvakių žvakidės yra universalūs ir žavūs aksesuarai, kurie papuoš interjero erdves, taps puikiomis dovanomis ir suteiks elegancijos šventinio stalo dekoracijoms. Šie ryškūs akcentai ne tik apšviečia erdves šiltu, kviečiančiu švytėjimu, bet ir suteikia jaukesnę atmosferą dėl savo ryškaus atspalvio ir žavingo dizaino.

 

Išdėstyti ant židinio, kavos staliuko ar palangių, šios žvakidės sukuria ramią ir kviečiančią atmosferą. Raudonas atspalvis skleidžia švelnią, raminančią šviesą ir suteikia atpalaiduojantį toną, kuris idealiai tinka atsipalaiduoti po ilgos dienos arba sukurti ramią atmosferą ramiais vakarais. Juos sugrupavus į grupes, jų poveikis sustiprėja, todėl bet kuri patalpa tampa jaukia ir kviečiančia šventove.

 

Dėl savo elegantiško patrauklumo jos tampa apgalvotomis dovanomis įvairiomis progomis. Nesvarbu, ar tai būtų įkurtuvės, gimtadieniai, ar šventės, pavyzdžiui, Kalėdos ar Naujieji Metai, šie stiklo žvakidės – žavios dovanos, kurios įkūnija rafinuotumą ir naudingumą. Suderintos su kvepiančiomis arbatinėmis ar aromatinėmis žvakėmis, tampa asmeninėmis ir širdį šildančiomis dovanėlėmis, kurios skleidžia nuotaiką ir sukelia jaukumo bei džiaugsmo jausmą gavėjo namuose.

 

Šventinių stalų dekoravimas:

Šios TEA LIGHT žvakidės arbatinei žvakei puikiai tinka ypatingoms progoms ir šventiniams susibūrimams papuošti stalą. Jų pastatymas kaip centrinių puošmenų arba jų įterpimas tarp sezoninių dekoracijų suteikia visam dekorui žavesio.

Raudonas stiklas, derinamas su kitais šventiniais elementais, tokiais kaip visžalių šakelių, šventagaršvių uogų ar blizgančių ornamentų, sukuria kerintį reginį. Švelnus, mirguliuojantis žvakių švytėjimas raudoname stikle sukuria stebuklingą atmosferą, todėl akimirkos prie stalo tampa dar įsimintinesnės ir žavesnės.

 

Be to, jų universalumas neapsiriboja vien žvakių žiburėliais. Juose taip pat galima laikyti mažas gėles ar mažus dekoratyvinius elementus, todėl juos galima kūrybiškai pritaikyti prie skirtingų temų ar spalvų schemų. Atspindintis stiklas dar labiau sustiprina aplinkinių elementų grožį, todėl jie išsiskiria savo spindesiu.

 

Neblėstantis TEA LIGHT žvakidės žavesys slypi jos gebėjime be vargo transformuoti erdves ir progas. Dėl santūrios elegancijos ir praktiškumo ji yra nepakeičiami interjero dekoro elementas, brangios dovanos ir žavaus šventinio stalo puošybos elementas. Nesvarbu, ar naudojama pavieniui, kad sukurtų jaukų kampelį, ar kūrybiškai išdėstyta, kad sustiprintų šventinę atmosferą, šios raudono stiklo žvakidės suteikia erdvėms nesenstančio ir rafinuoto žavesio.

Spalva

Raudona

Medžiagos

Stiklas

Gamintojas

BODUM, Danija

TEA LIGHT žvakidė arbatinei žvakei, stiklas, 4 x 7 cm, BODUMTEA LIGHT žvakidė arbatinei žvakei, stiklas, 4 x 7 cm, BODUM
2,73 

Prieinamumas: Liko 12

Scroll to Top