fbpx
STEEL padėkliukas, 14 x 14 cm, mat.plienas

6,00 

STEEL padėkliukas, 14 x 14 cm, mat.plienas

Šis matinio plieno apvalus STEEL padėkliukas yra itin kompaktiško dydžio – 14 x 14 cm, suteikiantis jam universalumo ir patogumo savybių.

Prieinamumas: Liko 3

STEEL padėkliukas, 14 x 14 cm, mat.plienas

 

Šis matinio plieno apvalus STEEL padėkliukas yra itin kompaktiško dydžio – 14 x 14 cm, suteikiantis jam universalumo ir patogumo savybių. Jis gaminamas iš aukštos kokybės plieno, kuris ne tik atrodo stilingai, bet ir yra itin tvirtas, ilgaamžis.

Aksesuaras namams yra puikus būdas organizuoti erdvę ir suteikti jai šiek tiek elegancijos. Jo stilingas matinis paviršius ne tik atrodo moderniai, bet ir yra puikus sprendimas, kad būtų išvengta pirštų atspaudų ir kitų nešvarumų. Tai idealus pasirinkimas norint sukurti tvarkingą ir šiuolaikišką interjerą.

Jis yra ne tik funkcionalus, bet ir daugiafunkcinis. Jis puikiai tinka kaip pagalbinė priemonė žvakėms, suteikiant joms stabilumo ir apsaugo paviršius nuo vaško nutekėjimo. Be to, jis gali būti naudojamas laikyti namų kvapą ar kitus smulkius daiktus, tokius kaip raktai ar kiti nedideli niekučiai, kurie lengvai prarandami. Jo universalumas leidžia jums kurti savo erdvėje tinkamą tvarką ir išlaikyti stilingą išvaizdą.

Tai puiki dovana kiekvienai progai. Jei norite pradžiuginti artimą žmogų, padovanokite jam šį STEEL padėkliuką kartu su kvepiančią žvakę ar kitu maloniu aromatiniu priedu. Tokia dovana ne tik pasižymi praktiškumu, bet ir atspindi rūpesčius bei dėmesį smulkmenoms, kurios suteikia kasdieniam gyvenimui šiek tiek daugiau grožio.

STEEL padėkliukas spinduliuoja stilių, išskirtinumą ir funkcionalumą. Jis yra daugiau nei paprastas namų aksesuaras – tai mažas meno kūrinys, kuris gali pakeisti jūsų erdvę ir padaryti ją jaukesnę bei šiuolaikiškesnę. Su šiuo padėkliuku jūsų namai taps ne tik tvarkingesni, bet ir žavingesni.

Medžiagos

Plienas

Matmenys

Priežiūra

Valyti drėgna šluoste, Plaunant nenaudoti abrazyvinių dalelių turinčio ploviklio., Po plovimo nusausinkite minkšta šluoste.

STEEL padėkliukas, 14 x 14 cm, mat.plienasSTEEL padėkliukas, 14 x 14 cm, mat.plienas
6,00 

Prieinamumas: Liko 3

Scroll to Top