fbpx
STAIRS padėkliukas, 10x10cm, kreminis, DERIOR.EU

8,95 

STAIRS padėkliukas, 10x10cm, kreminis, DERIOR.EU

Rankų darbo padėkliukas, kuri gaminamas iš gipso, dengiamas vandens pagrindo laku.

Panaudok jį kaip padėkliuką žvakėms, namų kvapams, pasidėti raktams, papuošalams ar kitoms smulkmenoms. Šis rankų darbo padėkliukas neabejotinai suteiks bet kuriam interjerui išskirtinumo ir šilumos, nes jis tinka nuo klasikinio iki itin modernaus stiliaus namuose.

Sveiki atvykę į jaukaus rafinuotumo pasaulį su šiuo nuostabiu mažu papuošalų padėkliuku, rankomis pagamintu iš gipso. Švelnių spalvų paletė skleidžia kviečiančią šilumą, kuri papildo bet kokią aplinką. Kiekvienas padėkliukas yra išskirtinumo įrodymas, persmelktas unikalumo, todėl tai ypatingas gaminys. Švelnūs linijų kontūrai ir paviršius sukuria kitokią padėjimo vietą jūsų papuošalams, užtikrinantį, kad jie ilsėsis rūpestingai. Patirkite praktiškumo ir estetikos harmoniją, nes šis žavus padėkliukas lengvai įsilieja į jūsų erdvę ir suteikia elegancijos, o jūsų mylimi aksesuarai yra stilingai sutvarkyti ir visada šalia.

Papuošk savo žurnalinį staliuką, konsolę, spintelę ar lentyną su šiuolaikišku rankų darbo arkos formos STAIRS padėkliuku, kuris pasižymi itin reljefiniu paviršiumi, atrodo lyg amfiteatro laiptai. Padėkliukas gali būti naudojamas žvakėms, namų kvapams, papuošalams ar raktams laikyti. Jeigu turi vietos – atremk į sieną, veidrodį ir turėsi dekoro elementą.

Padėkliukas STAIRS pagamintas iš gipso, kuris yra bekvapis ir neturi toksiškų priedų.

Padėkliuko apačioje yra priklijuotos apsaugos, kad apsaugotų paviršius nuo subraižymo.

DĖMESIO:

Kiekvienas rankų darbo gaminys yra unikalus, todėl gali būti nedidelių spalvų ir raštų skirtumų tarp gaminių. Gamybos metu susidarantys smulkūs nelygumai ir burbuliukai suteikia pridėtinės vertės ir padaro juos išskirtinius.

Valyti drėgna šluoste, nepalikti skysčių, netinka maisto produktams.

Naudoti patalpose, venkti kontakto su aštriais daiktais, kad apsaugotumėte paviršių nuo įbrėžimų.

Prieinamumas: Liko 2

Matmenys

Medžiagos

Gipsas

Spalva

Švelni cemento

Dėmesio

Valyti drėgna šluoste, netinka maisto produktams.

Gamintojas

DERIOR.EU, MB Donatus LT, Lietuva

STAIRS padėkliukas, 10x10cm, kreminis, DERIOR.EUSTAIRS padėkliukas, 10x10cm, kreminis, DERIOR.EU
8,95 

Prieinamumas: Liko 2

Scroll to Top