fbpx
SANTOKU peilis, 18 cm, KOTAI

85,99 

Sale!

SANTOKU peilis, 18 cm, KOTAI

Santoku yra japoniškas universalus virtuvinis peilis.

Šis pavadinimas reiškia „tris dorybes“, nes universalus peilis idealiai tinka kapoti daržoves ir vaisius, pjaustyti mėsą ir ruošti žuvį.

Įdubimai peilio geležtėje sumažina pasipriešinimą, todėl ašmenys lengviau slysta maistu.

 

Privalumai:

Rankų darbo
Ypatingai aštrus
Puikiai subalansuotas patogumui
Atsparus rūdims
Itin patvarus

Kriogeniniu  būdu apdorotas plienas

Supakuotas bambukinėje dėžutėje

Turi apsauginę įmautę ašmenims.

 

Santoku peilis yra populiari Japonijos virtuvės peilių rūšis, kurią daugelis šefų ir maisto gamintojų vertina už jo ypatingą dizainą ir naudojimo patogumą. Šis peilis turi unikalų bruožą, kurį galima lengvai atpažinti pagal jo trumpą, plokščią pjūvį.

Santoku peilio savybės:

  1. Universalumas: Santoku peilis yra puikus visų daržovių, vaisių ir maisto produktų pjaustyme. Jis gali puikiai susidoroti su skirtingais produktais, dėl ko yra labai populiarus virtuvėje. Nepriklausomai nuo to, ar reikia smulkinti svogūnus, pjaustyti žuvį ar mėsą, santoku peilis puikiai tiks visiems darbams.
  2. Patogumas ir valdymas: Santoku peilio dizainas leidžia jį laikyti rankoje itin patogiai. Tai lengvas ir subalansuotas peilis, kurį valdyti itin lengva net ilgesnį laiką. Plokščias pjūvis taip pat padeda sumažinti pernašos pavojų, nes maistas neprilimpa prie peilio paviršiaus.
  3. Aštrumas ir ilgaamžiškumas: Santoku peilių ašmenys yra ypatingai aštrūs ir išlaiko aštrumą ilgą laiką. Japonų kalviai dažnai naudoja aukštos kokybės plieną, kuris yra atsparus nusidėvėjimui. Tai reiškia, kad santoku peilis tarnaus jums ilgą laiką ir nepraras savo aštrumo net po daugelio naudojimo.

Santoku peilis yra vertingas įrankis virtuvėje, kurį gali naudoti tiek profesionalūs šefai, tiek namų virtuvės meistrai. Jis įkvepia patogumu, universalumu ir aštrumu, padedant jums pasiekti puikius rezultatus jūsų maisto ruošimo projektuose.

Prieinamumas: Liko 1

Matmenys

Medžiagos

440C didelio anglies kiekio nerūdijantis plienas, Poliruotos medienos rankena

Priežiūra

Plauti rankomis

Gamintojas

KOTAI, Prancūzija

SANTOKU peilis, 18cm derioreuSANTOKU peilis, 18 cm, KOTAI
85,99 

Prieinamumas: Liko 1

Scroll to Top