fbpx
PEONY kosmetinė, 21 x 13 cm, polyesteris

9,95 

Kodas TE-71328 Kategorijos , , Tags , ,
PEONY kosmetinė, 21 x 13 cm, polyesteris

Ši ypatinga kosmetinė iš poliesterio ne tik žavi savo praktiškumu, bet ir įkvepia paslaptinga romantika, puošta raudonais bijūnais ir elegantiškomis japoniško stiliaus gervėmis.

Prieinamumas: Liko 2

PEONY kosmetinė, 21 x 13 cm, polyesteris

 

Ši ypatinga kosmetinė iš poliesterio ne tik žavi savo praktiškumu, bet ir įkvepia paslaptinga romantika, puošta raudonais bijūnais ir elegantiškomis japoniško stiliaus gervėmis. Jos tamsiai mėlynas fonas suteikia jai paslaptingo grožio ir švelnumo, o kiekvienas detalės elementas prisideda prie šios unikalios estetikos. Ši PEONY kosmetinė ne tik yra puikus kasdienio naudojimo aksesuaras, bet ir tampa stiliaus akcentu, suteikiančiu jums galimybę nešioti su savimi ne tik kasdieninius reikmeniss, bet ir šiek tiek romantikos ir paslaptingumo.

Pagaminta iš kokybiško poliesterio, PEONY kosmetinė yra lengva, bet tvirta, todėl tinkama ne tik kasdieniam naudojimui, bet ir kelionėms. Jo universalus dydis ir patogus atidarymo būdas leidžia lengvai susidėti kosmetiką, rašymo priemones arba kitus asmeninius daiktus, tuo pačiu suteikiant jums galimybę nešioti su savimi pačius reikalingiausius smulkius daiktus ir romantiką.

Puošta bijūnais ir japoniško stiliaus gervėmis tamsiai mėlyname fone suteikia kosmetinei elegantiškumo ir švelnumo. Kiekvienas bijūnas išryškėja, lyg magiškom žvaigždėm padengtas dangus, o gervės atrodo tarsi iš šilto japoniško paveikslo. Šios detalės suteikia ne tik grožio, bet ir sukuria paslaptingą, romantišką atmosferą.

Nepriklausomai nuo to ar naudosite šią kosmetinę kelionėje, namuose ar kaip pieštukinę, ji taps jūsų išskirtiniu stiliaus akcentu, pridėsiančiu jums ne tik funkcionalumo, bet ir paslaptingos romantikos. Tai puiki dovana tiems, kurie vertina eleganciją ir nori nešioti su savimi šiek tiek magijos kiekvieną dieną. Įsigykite šią kosmetinę ir leiskite jai tapti jūsų paslaptingo grožio ir stiliaus simboliu!

Medžiagos

Polyesteris

Matmenys

Priežiūra

Valyti drėgna šluoste

PEONY kosmetinė, 21 x 13 cm, polyesterisPEONY kosmetinė, 21 x 13 cm, polyesteris
9,95 

Prieinamumas: Liko 2

Scroll to Top