fbpx
Lūpų balzamas, 10 ml, AROMATIC 89

7,45 

Lūpų balzamas, 10 ml, AROMATIC 89

 

Suteikite savo lūpoms išsiilgtą švelnumą ir visokeriopą apsaugą su mūsų natūralios sudėties balzamu!

 

Lūpų balzamas, 10 ml, AROMATIC 89

 

Suteikite savo lūpoms išsiilgtą švelnumą ir visokeriopą apsaugą su mūsų natūralios sudėties balzamu!

Lūpų balzamas yra įkvėptas gamtos ir pasiruošęs nustebinti savo visokeriopa nauda. Jei išsausėjusios ir suskilinėjusios lūpos Jums neduoda ramybės jau kuris laikas, tai sudėtyje esantis taukmedžio sviestas pasirūpins jų gijimu, jas gausiai sudrėkins ir apglėbs natūralia apsauga nuo saulės spindulių. Kokoso ir šaltalankių aliejų draugystė sustabdys laisvųjų radikalų poveikį bei sumažins juntamą perštėjimą. Raminančia lūpų priežiūra pasirūpins ir bičių vaškas, kuris veiks kaip priešuždegiminė, antibakterinė medžiaga. Kad kitą rytą Jūsų lūpos galėtų švelniai ištarti „Labas rytas!“, rekomenduojame, prieš einant miegoti, jas pasitepti maitinamuoju balzamu. Efektyviai veikianti priemonė suteiks Jūsų lūpoms išskirtinį blizgesį ir šilko švelnumą, o pasirinkti kvapai džiugins savo užburiančiais aromatais!

Mūsų lupų balzamas trumpai:

Lūpų balzamas skirtas įvairios lūpų būklės priežiūrai
100% natūralūs ingredientai
Balzamas efektyviai drėkina, maitina ir apsaugo lūpas
Tinka kasdieniam naudojimui
Indelio tūris – 10 ml
Pagaminta Lietuvoje

Sudedamosios dalys: Butyrospermum parkii butter, Cocos nucifera oil, Beeswax, Helianthus annus oil, Hippopheae Rhamnoides Fruit extract, essential oil. *limonene, *linalool, *geraniol, coumarin, *citral, *isophytol.

Dėmesio: Laikyti uždarytą, kambario temperatūroje, vaikams nepasiekiamoje vietoje. Saugoti nuo tiesioginių saulės spindulių. Galiojimo laikas 12 mėnesių nuo atidarymo datos.

Talpa

10 ml

Sudėtis

Su citrusais – taukmedžio sviestas, kokosų aliejus, šaltalankių aliejus, bičių vaškas, eterinis aliejus, Su gėlių žiedais – taukmedžio sviestas, kokosų aliejus, šaltalankių aliejus, bičių vaškas, eterinis aliejus, Su vaistažolėmis – taukmedžio sviestas, kokosų aliejus, šaltalankių aliejus, bičių vaškas, eterinis aliejus

Gamintojas

Aromatic 89, Lietuva

Lūpų balzamas, 10 ml, AROMATIC 89Lūpų balzamas, 10 ml, AROMATIC 89
Scroll to Top