fbpx
FRESH LINEN namų kvapo purškiklis, 100 ml, TED SPARKS

18,00 

FRESH LINEN namų kvapo purškiklis, 100ml

Šis namų kvapo purškiklis leis mėgautis kvapais dar ilgiau. Užpildykite namus jaukiu gėlių natų kvapu, kartu su lengva vanilės, muskuso ir šviežios citrinos užuomina. Puikus pasirinkimas vonios kambariui, namų tekstilei atgaivinti.

Švaros ir gaivumo aromatas puikiai tiks visuose kambariuose, neerzins ir patiks net ir patiems išrankiausiems.

Ted Sparks namų kvapo purškiklis su stikliniu 100 ml buteliu yra subtilus būdas perteikti jūsų namų asmeninį stilų ir sukurti malonų erdvės aromatą. Šio purškiklio dizainas yra ne tik praktiškas, bet ir elegantiškas, tinkantis bet kuriam interjerui.

Šio kvapo purškiklio aromatas subtiliai papuoš jūsų erdvę gėlių žiedais ir vaisių garsais, kurie sukuria ramų, jaukų jausmą. Jo subtilus ir ilgaamžis kvapas suteikia namams jaukumo ir šilumos pojūtį, tinkamai akcentuodamas jūsų stilių.

Ted Sparks yra žinomas dėl aukštos kokybės produktų, todėl galite būti tikri, kad šis purškiklis ne tik gražiai atrodys jūsų namuose, bet ir ilgai išlaikys savo aromatą.

Ted Sparks namų kvapo purškiklis yra puikus dovana artimiems draugams, šeimai ar kolegoms, kurie vertina subtilų namų aromatą ir elegantišką dizainą. Sukurkite jaukią atmosferą savo namuose su Ted Sparks 100 ml stikliniu namų kvapo purškikliu. Tai puikus būdas praturtinti savo namų erdvę maloniu kvapu, kuris visiems patiks.

Prieinamumas: Liko 4

Talpa

100ml

Gamintojas

TED SPARKS, Nyderlandai

FRESH LINEN namų kvapo purškiklis, 100ml derioreuFRESH LINEN namų kvapo purškiklis, 100 ml, TED SPARKS
18,00 

Prieinamumas: Liko 4

Scroll to Top