fbpx
BRAZIL kavinukas, 350 ml, juodas, BODUM

11,45 

Sale!
BRAZIL kavinukas, 350 ml, juodas, BODUM

Kavinukas BRAZIL ( “french press” ) yra geriausias kompanijos BODUM įrankis tinkamai paruošti kavą: greitas ir paprastas naudoti.

Prieinamumas: Liko 10

BRAZIL kavinukas, 350 ml, juodas, BODUM

Kavinukas BRAZIL su filtru ( “french press” ) yra geriausias kompanijos BODUM įrankis tinkamai paruošti kavą: greitas ir paprastas naudoti. Leidžia maksimaliai išspausti šviežiai maltos kavos ekstraktą su minimaliu nuosėdų kiekiu puodelyje! Tiesiog įpilkite maltos kavos, užpilkite tinkamos temperatūros vandeniu, išmaišykite, palaukite 3–4 minutes ir atsargiai nuspauskite stūmoklį. Gausite gėrimą, kuris suteiks jums energijos visai dienai! Kava, paruošta rankomis, yra nebe praeities reliktas, o ateities prabanga. Gaminio rankena ir pagrindas apsaugo vartotoją ir viršutinę dalį nuo aukštos temperatūros poveikio, o dangtelis apsaugo stiklinį ąsotį, pagamintą iš labai lengvo borosilikatinio stiklo. Jis leis jums pasinerti į alternatyvų pasaulį, kuriame galėsite mėgautis visu kavos skoniu ir aromatu!

Kavinukas su presu yra puikus įrankis kavos mėgėjui. Šis stilingas ir praktiškas indas, kurio talpa 350 ml talpa leis jums mėgautis šviežia ir skania kava bet kur ir bet kada.

Šio kavos aparato dizainas ne tik gražus, bet ir funkcionalus. Jis pagamintas iš aukštos kokybės nerūdijančio plieno, plastiko, borosilikatinio stiklo , kas  atrodo ne tik elegantiškai, bet taip pat užtikrina, kad jūsų kava išliks šilta ir skani ilgiau.

Kavinuko su presu naudojimas yra paprastas. Tiesiog užpilkite malonios kvapo kavos pupelių, užplikykite verdančio vandens ir paspauskite antrosios pusės dangtelio su įmontuotu presu. Taip gausite galingą ir skanų kavos gėrimą, kurį galite mėgautis iškart arba išpilti į savo mėgstamą puodelį.

Be to, šis kavinukas su presu turi patogią rankenėlę ir lengvai valomą konstrukciją, todėl jį lengva prižiūrėti. Tai yra ne tik puikus priedas jūsų virtuvei, bet ir puikus dovanos pasirinkimas kavos mėgėjui – kofemanui. Su šiuo kavinuku jūs galėsite mėgautis nuostabia kava bet kur ir bet kada!

Talpa

350ml

Spalva

Juoda

Medžiagos

Borosilikatinis stiklas, plienas, plastikas

Priežiūra

Galima plauti indaplovėje

Gamintojas

BODUM, Danija

BRAZIL kavinukas, 350ml, juodas, BODUMBRAZIL kavinukas, 350 ml, juodas, BODUM
11,45 

Prieinamumas: Liko 10

Scroll to Top