fbpx
2IN1 žvakidė, gipsas, 6cm aukštis, kreminė, DERIOR.EU

9,95 

2IN1 žvakidė, gipsas, 6cm aukštis, kreminė, DERIOR.EU

Rankų darbo žvakidė, kuri gaminamas iš gipso, dengiama vandens pagrindo laku.

Ši itin moderni 2 žvakių rankų darbo žvakidė neabejotinai suteiks bet kuriam interjerui išskirtinumo ir šilumos, nes jis tinka nuo klasikinio iki itin modernaus stiliaus namuose. Derink su kitų spalvų žvakidėmis ir sukurk sau reikiamus derinius.

Nepaprastas žvakidė, kuriame rankų darbo meistriškumas ir šiuolaikinė elegancija puikiai dera tarpusavyje. Šis išskirtinis kūrinys – tai universalaus grožio įsikūnijimas, tenkinantis tiek estetinius, tiek funkcinius jūsų poreikius.

 

Su meile ir meistriškumu rankomis pagamintas 2in1 yra daugiau nei tik žvakidė – tai kūrinys, bet kuriai erdvei suteikiantis šiltą ir kviečiančią atmosferą. Kruopščiai pagaminta kiekviena žvakidė spinduliuoja unikaliu žavesiu, todėl ji yra vienintelė ir nepakartojama jūsų namų interjero detalė.

 

Dėl modernaus dizaino derinio ši žvakidė puikiai papildo bet kokį interjero stilių. Elegantiškos, aptakios linijos ir šiuolaikiška forma lengvai dera prie esamo dekoro, suteikdamos jūsų gyvenamajai erdvei rafinuotumo. Nesvarbu, ar pastatysite ją ant valgomojo stalo, židinio atbrailos, ar naktinio staliuko, ji taps išskirtiniu elementu, kuris sukels pokalbių ir susižavėjimo.

 

Žvakidė yra daugiau nei tik dekoro elementas – tai patirtis. Pasitikėkite tobula jaukumo, rankų darbo meistriškumo ir modernios elegancijos sąjunga viename nuostabiame kūrinyje, kuris neabejotinai pakylės jūsų aplinką ir įžiebs džiaugsmo bei ramybės akimirkas.

 

DĖMESIO:

Kiekviena mūsų pagaminta žvakidė yra rankų darbo, todėl galimi nežymūs matmenų skirtumai, paviršiaus nelygumai.

Valyti drėgna šluoste, nepalikti skysčių, netinka maisto produktams.

Prieinamumas: Liko 1

Aukštis

6cm

Spalva

Švelni cemento

Medžiagos

Gipsas

Dėmesio

Valyti drėgna šluoste, netinka maisto produktams.

Gamintojas

DERIOR.EU, MB Donatus LT, Lietuva

2IN1 žvakidė, gipsas, 6cm aukštis, kreminė, DERIOR.EU2IN1 žvakidė, gipsas, 6cm aukštis, kreminė, DERIOR.EU
9,95 

Prieinamumas: Liko 1

Scroll to Top