fbpx
ZINC stiklinė, 200ml, La Rochere

6,12 

Sale!

ZINC stiklinė, 200ml.

Stiklinė pagaminta iš grūdinto stiklo. Stiklinė turi iškilias briaunas, suteikiančias pramoninį įspūdį.

Įkvėpti senų lėktuvų variklių, jie sukurti taip, kad galėtumėte mėgautis karšta kava nenudegdami ir patogiai laikydami.

Sukūrė Fabrice Gibilaro.

La Rochere yra garsi prancūzų stiklo gaminių įmonė, turinti turtingą istoriją, siekiančią daugiau nei 500 metų. Įkurta 1475 m., ji tapo nesenstančios elegancijos ir meistriškumo sinonimu. La Rochere iš kitų stiklo dirbinių gamintojų išsiskiria unikaliais tradiciniais stiklo gamybos metodais ir naujoviško dizaino deriniais.

 

Stiklo gamybos menas buvo perduodamas iš kartos į kartą, sukuriant išskirtinio meistriškumo paveldą. Kiekvienas stiklo dirbinys yra kruopščiai išpūstas kvalifikuotų amatininkų – šis procesas apima išlydyto stiklo formavimą į išskirtinį dizainą, įskaitant jų ikoniškus bičių ir gėlių motyvus. Cinko įdėjimas į stiklo dirbinių sudėtį padidina stiprumą ir ilgaamžiškumą, todėl La Rochere stiklo dirbiniai yra ypač tvirti.

 

Cinkas, universalus metalas, ne tik sustiprina stiklą, bet ir suteikia išskirtinio estetinio prisilietimo. Jis papildo subtilų stiklo skaidrumą ir sukuria subtilų blizgesį, kuris padidina bendrą kiekvienos detalės grožį. Be to, stikliniai indai yra mažiau linkę įskilti, o tai užtikrina ilgaamžiškumą ir vertę klientams.

 

La Rochere stiklo dirbinių kolekcija apima nuo tradicinių iki šiuolaikinių stilių, todėl ji tinka įvairioms progoms. Nesvarbu, ar tai klasikinė vyno taurė elegantiškai vakarienei, ar kaimiško stiliaus puodelis kasdieniniam naudojimui, gamintojas siūlo įvairų pasirinkimą, kad atitiktų įvairius skonius ir pageidavimus.

 

Taip pat vertas dėmesio bendrovės įsipareigojimas siekti tvarumo. Jie teikia pirmenybę ekologiškai praktikai, įskaitant perdirbimą ir atsakingą medžiagų tiekimą. Atsidavimas tiek meniškumui, tiek atsakomybei už aplinkos apsaugą padarė tai paklausiu prekės ženklu vartotojams, kurie vertina kokybę, tradicijas ir etišką gamybą.

 

Prieinamumas: Liko 4

Talpa

200ml

Medžiagos

Grūdintas stiklas

Priežiūra

Galima plauti indaplovėje

Gamintojas

LA ROCHERE, Prancūzija

ZINC stiklinė, 200ml, La RochereZINC stiklinė, 200ml, La Rochere
6,12 

Prieinamumas: Liko 4

Scroll to Top