fbpx
YLANG YLANG & BAMBOO namų kvapas, 200 ml, TED SPARKS

30,00 

YLANG YLANG & BAMBOO namų kvapas, 200 ml, TED SPARKS

Pavasaris tvyro ore! Šis kvapas atsiveria žalių lapų akordų pliūpsniu, sukeldamas išskirtines ylang-ylang, jazminų ir rožių natas.

Pagrindą sudaro švelnios medienos natos – kedras ir muskusas.

Rinkinyje: namų kvapas, 8 lazdelės, dovaninė išskirtinio dizaino pakuotė.

Namų kvapas su lazdelėmis yra subtilus, bet įtraukiantis būdas suteikti jūsų erdvei malonų aromatą. Šiame stikliniame inde yra 200 ml aromatinio aliejaus, kuriame galima išsirinkti įvairius kvapus, praturtindančius jūsų kasdienybę.

Stiklas, kuriame yra aliejus, ne tik suteikia estetiškumo jūsų namams, bet ir padeda išlaikyti kvapą ilgiau nei įprastos žvakės. Įkvapus aliejus ant medinės lazdelės, galite patogiai paskirstyti jį savo namuose. Šios lazdelės sugeria aliejų ir palaipsniui išskleidžia jį erdvėje, kurioje jūs norite patirti malonų aromatą.

Šis produktas taip pat yra puiki dovana, su gražiai supakuota dovanine pakuote. Tai idealus pasirinkimas gimtadieniui, šventei ar tiesiog, norint padovanoti ypatingą dėmesį savo namams. Kviečiame pasirinkti kvapą, kuris jums labiausiai patinka, ir mėgautis jūsų patalpose subtiliu ir ilgiai trunkančiu aromatu. Namų kvapas su lazdelėmis yra puikus būdas suteikti jūsų namams ypatingą atmosferą ir pasidžiaugti maloniu kvapu kiekvieną dieną.

Prieinamumas: Liko 1

Talpa

200ml

Kvapas

Ylang-ylang, jazminai, rožės

Naudojimo laikas

Pakanka 3-5 mėnesiams.

Gamintojas

TED SPARKS, Nyderlandai

YLANG YLANG & BAMBOO namų kvapas, 200 ml, TED SPARKSYLANG YLANG & BAMBOO namų kvapas, 200 ml, TED SPARKS
30,00 

Prieinamumas: Liko 1

Scroll to Top