fbpx
WILD ROSE & JASMIN namų kvapo purškiklis, 100 ml, TED SPARKS

18,00 

WILD ROSE & JASMIN namų kvapo purškiklis, 100 ml, TED SPARKS

Šio namų kvapo purškiklio pagrindą sudaro romantiškos laukinės rožės ir gaivinantys bei raminantys jazminai.

Purškiklis supakuotas dailioje dovaninėje pakuotėje.

Purškiklis supakuotas dailioje dovaninėje pakuotėje. Ausko spalvos metalinis kamštelis, gamintojo logotipas sukuria ypač prabangų jausmą.  Dovanok kartu su namų kvapu ar kvepiančia žvake ir sukurk dar daugiau gerų emocijų.

Šis gaminys yra subtilus būdas perteikti jūsų namų asmeninį stilų ir sukurti malonų erdvės aromatą. Šio purškiklio dizainas yra ne tik praktiškas, bet ir elegantiškas, tinkantis bet kuriam interjerui.

Šis aromatas subtiliai papuoš jūsų erdvę gėlių žiedais ir vaisių garsais, kurie sukuria ramų, jaukų jausmą. Jo subtilus ir ilgaamžis kvapas suteikia namams jaukumo ir šilumos pojūtį, tinkamai akcentuodamas jūsų stilių.

Ted Sparks yra žinomas dėl aukštos kokybės produktų, todėl galite būti tikri, kad šis purškiklis ne tik gražiai atrodys jūsų namuose, bet ir ilgai išlaikys savo aromatą.

Namų kvapo purškiklis yra puikus dovana artimiems draugams, šeimai ar kolegoms, kurie vertina subtilų namų aromatą ir elegantišką dizainą. Sukurkite jaukią atmosferą savo namuose su jaukumą garantuojančiu aromatu. estetiška pakuote. Tai puikus būdas praturtinti savo namų erdvę maloniu kvapu, kuris visiems patiks.

Neturime

Talpa

100ml

Gamintojas

TED SPARKS, Nyderlandai

Scroll to Top