fbpx
VICTORIAN puodelis, keramika, 300 ml, NORDAL

4,99 

Sale!

VICTORIAN puodelis, keramika, 300 ml, NORDAL

Baltos keramikos puodelis, puoštas Viktorijos epochos motyvais, kraštelis dabintas aukso spalvos linija. Net ir itin moderniame interjere šis puodelis suteiks išskirtinumo ir prabangos.

Nebijok maišyti stilių, nes taip gali atrasti pačius netikėčiausius interjero dekoro sprendimus. Puodelis gali tapti mini saldainių indu, mažu vazonėliu augalams, indų rankų gamybos žvakei.

Keramikinis puodelis yra tradicinis indas, naudojamas gėrimams patiekti. Puodelis yra gaminamas iš molio ir puoštas ornamentais, dažniausiai gėlėmis, gyvūnais ar geometriniais raštais.

Šie indai buvo gaminami jau nuo seno. Jie buvo naudojami tiek kasdieniame gyvenime, tiek švenčių proga. Puodeliai buvo puošti įvairiais ornamentais, kurie simbolizavo turtus, gerovę ir laimę.

Šiandien keraminiai puodeliai yra itin populiarūs. Jie dažnai naudojami kaip dovana arba kaip suvenyras.

Tai paprastas indas, tačiau jis turi savo išskirtinį grožį. Puodelis yra gaminamas iš balto molio, o jo forma dažniausiai yra simetriška. Dugnas yra siauras, o viršus yra platus, kad galėtumėte lengvai mėgautis savo mėgstama kava ar arbata.

Dažniausiai yra puošti ornamentais. Ornamentai gali būti piešiami, kai puodelis yra dar šlapias, arba jie gali būti įspausti į molio masę.

Populiariausi keraminių puodelių ornamentai yra gėlės, gyvūnai ir geometriniai raštai. Gėlės simbolizuoja grožį ir meilę, gyvūnai – turtus ir gerovę, o geometriniai raštai – harmoniją ir pusiausvyrą.

Gaminami tradicinėmis technologijomis: iš molio, kuris yra minkštinamas vandeniu. Puodelis yra formuojamas rankomis arba ant specialios formos. Po to deginamas krosnyje, kad jis būtų kietas ir atsparus drėgmei.

 

Prieinamumas: Liko 8

Medžiagos

Keramika

Priežiūra

Galima plauti indaplovėje

Gamintojas

NORDAL, Danija

VICTORIAN puodelis, keramika, 300 ml, NORDALVICTORIAN puodelis, keramika, 300 ml, NORDAL
4,99 

Prieinamumas: Liko 8

Scroll to Top