fbpx
VARIS vaza/žvakidė, porcelianas, 10x12cm, ShiShi

7,90 

Sale!
Kodas SHI37377 Kategorijos , , , Tags , , , , , ,

VARIS vaza/žvakidė, porcelianas, 10x12cm, ShiShi

Šio indo unikalumas tame, kad susijungia dvi medžiagos – porcelianas, o vidus dengtas varinio atspinčio emale.

ShiShi gamintojo vaza-žvakidė VARIS- tai elegantiškas ir modernus interjero aksesuaras, kuris puikiai dera prie minimalistinio dizaino. Ji pagaminta iš plono porceliano, todėl yra lengva ir tvirta. Vazos-žvakidės forma yra cilindro formos, o vidus dažytas vario spalva. Tai sukuria unikalų efektą, kai degančios žvakės liepsna atsispindi indo sienelėse.

Tai universalus interjero akcentas, kuris gali būti naudojamas įvairiais būdais. Ji gali būti naudojama kaip žvakidė, vaza, ar net kaip dekoratyvinis elementas. Dėl savo lengvo svorio ir elegantiško dizaino, ShiShi vaza-žvakidė puikiai tinka tiek namuose, tiek biure.

Vaza-žvakidė kaip interjero akcentas

Ji gali būti naudojama kaip interjero akcentas, kad suteiktų kambariui jaukumo ir šilumos. Dedama ant stalo, palangės, ar lentynos. Dėl savo elegantiško dizaino naudokite ir kaip pagrindinis interjero akcentą.

ShiShi vaza-žvakidė taip pat gali būti naudojama kaip vaza. Jos cilindro formos dizainas puikiai tinka gėlėms ar kitiems augalams.

Tai elegantiškas ir universalus interjero aksesuaras, kuris gali būti naudojamas įvairiais būdais. Ji puikiai tinka minimalistinio dizaino namams ar biurams.

Naudojant kaip žvakidę – liepsna atsispindi indo viduje ir sustiprina šviesos srautą.

Jeigu naudoji kaip vaza – ji taps itin lengvu akcentu dėl savo švelnios faktūros ir baltos spalvos. Plonos sienelės ypatingai dailiai matosi, kai joje deginama žvakė.

Puikus akcentas švenčių metu ar paįvairinti kasdienos nuotaikas.

Prieinamumas: Liko 4

Matmenys

Medžiagos

Porcelianas

Priežiūra

Plauti rankomis

Gamintojas

ShiShi, Estija

VARIS vaza/žvakidė, porcelianas, 10x12cm, ShiShiVARIS vaza/žvakidė, porcelianas, 10x12cm, ShiShi
7,90 

Prieinamumas: Liko 4

Scroll to Top