fbpx
TRIO rėmelis nuotraukoms, 3 foto, J-LINE

9,99 

Sale!
Kodas j97892 Kategorijos , , , , Tags ,

TRIO rėmelis nuotraukoms, 3 foto

Sendinto aukso rėmelis, kurio fone dirbtinis juodas kailiukas. Nuotraukos talpinamos tiesiog prisegant specialiu auksiniu segtuvėliu. Paprasta ir funkcionalu, nes galima nuolat atnaujinti nuotraukų galeriją arba tiesiog panaudoti kaip priminimų lentą.

Nuotraukų rėmelis su trimis nuotraukomis yra puikus būdas parodyti savo 3 mėgstamiausias foto. Juodas fonas yra klasikinis ir elegantiškas, pagamintas iį dirbtinio kailio, o trys nuotraukos leidžia sukurti įdomią ir dinamišką kompoziciją.

Dizainas

Pagamintas iš aukštos kokybės medžiagos, kurios yra patvarios ir ilgaamžės. Rėmelių forma gali būti įvairi, tačiau populiariausia yra stačiakampė, todėl jis taps puikiu namų dekoro elementu.

Nuotraukų pasirinkimas

Nuotraukos turėtų būti susijusios viena su kita, kad sukurtų harmoningą kompoziciją.

Rėmelio TRIO vieta

Rėmelis gali būti dedamas bet kurioje namų vietoje. Jis gali būti įmontuotas į sieną arba pastatomas ant spintelės ar stalo. Rėmelis taip pat gali būti naudojamas kaip interjero detalė, pavyzdžiui, ant židinio ar stalo.

Štai keletas idėjų, kaip galima panaudoti:

  • Mėgstamiausios nuotraukos: Rėmelis gali būti naudojamas parodyti mėgstamiausias nuotraukas iš šeimos atostogų, gimtadienio ar kitos svarbios progos.
  • Nuotraukos iš skirtingų laikotarpių: Rėmelis gali būti naudojamas parodyti nuotraukas iš skirtingų laikotarpių, pavyzdžiui, vaikystės, jaunystės ar dabarties.
  • Nuotraukos su panašia tematika: Rėmelis gali būti naudojamas parodyti nuotraukas su panašia tematika, pavyzdžiui, gamtos, kelionių ar meno.

Juodas nuotraukų rėmelis su trimis nuotraukomis yra puikus būdas parodyti savo mėgstamiausias nuotraukas ir sukurti stilingą interjero detalę.

Prieinamumas: Liko 2

Matmenys

Priežiūra

Valyti sausai

TRIO rėmelis nuotraukoms, 3 fotoTRIO rėmelis nuotraukoms, 3 foto, J-LINE
9,99 

Prieinamumas: Liko 2

Scroll to Top