fbpx
TRAVEL MUG termo puodelis, 350ml, juodas, plast., BODUM

18,90 

TRAVEL MUG termo puodelis, 350ml, juodas, plast., BODUM

Šiandieninis gyvenimo būdas nuolat bėgant reiškia, kad mums dažnai trūksta galimybės atsipalaiduoti kiekvieną dieną. BODUM TRAVEL MUG termosinis puodelis su dviguba sienele gali būti pasiimtas bet kur ir pritaikytas jūsų poreikiams. Tiek karštas, tiek šaltas gėrimas išlaikys jame temperatūrą. Mėgaukitės savo gėrimu ir naudokite jį kasdien ir visur.

Nesvarbu, kur esi, bet jeigu tau reikia ypač sandaraus termosinio puodelio – TRAVEL MUG neabejotinai geriausias pasirinkimas.

Jis nustebins visus temperatūros išlaikymu, bet dar labiau tuo, kad gali drąsiai dėti šį termosinį puodelį į kuprinę, sporto krepšį, automobilyje ant sėdynės ir dar daug kur. Nepalieka nubėgimo pėdsakų. Daugelis gamintojų termosinius puodelius dengia spalvotais dažais ir jeigu dedi dažnai jį į automobilyje tam skirtą vietą – dažai nusibraukia, puodelis praranda savo dailią išvaizdą. Bet su Bodum gamintojo termosiniais puodeliais to nenutiks. Spalvota silikono juostas turi didelį privalumą – net ir sušlapusiomis rankomis galėsi drąsiai laikyti termosinį puodelį rankoje, nes būtent dėl šios juostos jis neslis iš rankų. 

Plastikinis dvigubų sienelių korpusas atsparus smūgiams, sutrenkimams – neabejotinai pravers daug laiko praleidžiantiems lauke, gamtoje, kuomet dūžio ar sutrenkimo tikimybė yra itin didelė. 

Paprasta priežiūra – gali plauti tiek rankomis, tiek ir indaplovėje.

Komanija BODUM kuria išskirtinius, tačiau funkcionalus ir kasdienai itin praverčiančius daiktus. Todėl neabejok ir pradžiugink save ar kitius šiuo termosiniu puodeliu.

Nenaudok vienkartinių plastikinių puodelių, būk atsakingas, saugok gamtą ir savo aplinka.

  • pagamintas Europoje,
  • plastikas, guma ir silikonas,
  • galima plauti indaplovėje.

Dėmesio: įsitikinkite, kad termosinis puodelis, kai jis pilnas, būtų laikomas vertikaliai, kad išvengtumėte skysčio išbėgimo.

Prieinamumas: Liko 2

Talpa

0,35l

Medžiagos

Plastikas, Guma, Silikonas

Spalva

Juoda

Gamintojas

BODUM, Danija

TRAVEL MUG termo puodelis, 350ml, juodas, plast. derioreuTRAVEL MUG termo puodelis, 350ml, juodas, plast., BODUM
18,90 

Prieinamumas: Liko 2

Scroll to Top