fbpx
TRAVEL MUG termo puodelis, 350ml, juodas, BODUM

32,90 

TRAVEL MUG termo puodelis, 350ml, juodas, BODUM

Šiandieninis gyvenimo būdas nuolat bėgant reiškia, kad mums dažnai trūksta galimybės atsipalaiduoti kiekvieną dieną. BODUM TRAVEL MUG termosinis puodelis su dviguba sienele gali būti pasiimtas bet kur ir pritaikytas jūsų poreikiams. Tiek karštas, tiek šaltas gėrimas išlaikys jame temperatūrą. Mėgaukitės savo gėrimu ir naudokite jį kasdien ir visur.

Nesvarbu, kur esi, bet jeigu tau reikia ypač sandaraus termosinio puodelio – TRAVEL MUG neabejotinai geriausias pasirinkimas.

Jis nustebins visus temperatūros išlaikymu, bet dar labiau tuo, kad gali drąsiai dėti šį termosinį puodelį į kuprinę, sporto krepšį, automobilyje ant sėdynės ir dar daug kur. Tobulai sandarus dangtelis neleidžia nei vienam skysčio lašeliui išsilieti, nepalieka nubėgimo pėdsakų. Daugelis gamintojų termosinius puodelius dengia spalvotais dažais ir jeigu dedi dažnai jį į automobilyje tam skirtą vietą – dažai nusibraukia, puodelis praranda savo dailią išvaizdą. Bet su Bodum gamintojo termosiniais puodeliais to nenutiks – jų korpusas pagamintas iš dailiai poliruoto metalo, spalvotos detalės yra tik paėmimui skirtoje silikoninėje juostoje ir pačiame dangtelyje. Spalvota silikono juostas turi didelį privalumą – net ir sušlapusiomis rankomis galėsi drąsiai laikyti termosinį puodelį rankoje, nes būtent dėl šios juostos jis neslis iš rankų. 

Poliruoto plieno dvigubų sienelių korpusas atsparus smūgiams, sutrenkimams – neabejotinai pravers daug laiko praleidžiantiems lauke, gamtoje, kuomet dūžio ar sutrenkimo tikimybė yra itin didelė. 

Tavo darbastaliai bus apsaugoti nuo šilumos ir braižymo, nes termosinio puodelio TRAVEL MUG dugnas taip yra dengtas silikonu. 

Paprasta priežiūra – gali plauti tiek rankomis, tiek ir indaplovėje.

Dangtelis susideda iš dviejų komponentų, kurio viršutinė dalis turi papildomas „kojeles“, kurios padeda išvalyti iš puodelio dangtelio sriegio nešvarumus. Tiesiog išsuk pilnai viršutinę dangtelio dalį ir praskalauk vandeniu. Viskas labai paprasta ir funkcionalu.

Komanija BODUM kuria išskirtinius, tačiau funkcionalus ir kasdienai itin praverčiančius daiktus. Todėl neabejok ir pradžiugink save ar kitius šiuo termosiniu puodeliu.

Nenaudok vienkartinių plastikinių puodelių, būk atsakingas, saugok gamtą ir savo aplinka.

  • pagamintas Europoje,
  • plastikas, nerūdijantis plienas, guma ir silikonas,
  • skysčio srautą galima reguliuoti užsukamu dangteliu,
  • galima plauti indaplovėje.

Prieinamumas: Liko 2

Talpa

0,35 l

Spalva

Juoda

Medžiagos

Plienas, Guma, Silikonas, Plastikas

Priežiūra

Galima plauti indaplovėje

Gamintojas

BODUM, Danija

TRAVEL MUG termo puodelis, 350ml, juodas derioreuTRAVEL MUG termo puodelis, 350ml, juodas, BODUM
32,90 

Prieinamumas: Liko 2

Scroll to Top