fbpx
TONKA & PEPPER skystas rankų muilas, 390ml, TED SPARKS

10,90 

Kodas TED-HS-C07 Kategorijos , , , Tags , ,

TONKA & PEPPER skystas rankų muilas, 390ml, TED SPARKS

Pristatome gamintojo TED SPARKS Tonka & Pepper skystą rankų muilą: pajusk SPA malonumus net ir namuose.

Ar esate pasirengę rankų plovimo rutiną paversti prabangiu pasilepinimu? Ieškokite tik TED SPARKS Tonka & Pepper skysto rankų muilo. Šis rankų muilas, sukurtas siekiant pagerinti tavo rankų odos priežiūrą, ne tik suteikia švelnumo ir švarumo pojūtį, bet ir apgaubia jas kerinčiu aromatu. Palepinkite savo pojūčius ir sukurkite palaimingą atmosferą savo namuose.

 

Patirkite kvapnų Tonka ir pipirų aromato pojūtį

Išlaisvinkite TONKA & PEPPER skysto rankų muilo galią ir pasinerkite į aromatingą kelionę. Šis rafinuotas rytietiškas kvapas pasižymi harmoningu kedro, tonka pupelių ir smilkalų mišiniu, sukuriančiu nenugalimą aromatą. Su gaiviomis greipfrutų natomis ir pipirų aštrumo prieskoniu šis rankų muilas suteikia išties užburiantį pojūtį, kuris nukels jus į ramybės pasaulį.

 

Pagerinkite savo namus stilingu dizainu

Skystasis rankų muilas  ne tik suteikia juslinį malonumą, bet ir suteikia elegancijos jūsų aplinkai. Šilta pilkšva spalva ir auksinės pakuotės detalės sukuria stilingą ir rafinuotą išvaizdą. Turėdami šį rankų muilą į savo namuose, vonios kambaryje ar virtuvėje be vargo sukursite prabangią atmosferą. Tegul jūsų aplinka atspindi jūsų rafinuotą skonį ir kiekvieną kartą plaudami rankas pasimėgaukite tyro malonumo akimirka.

 

Kvapo atskleidimas

TONKA & PEPPER skystas rankų muilas kruopščiai sukurtas taip, kad suteiktų daugialypę kvapo patirtį. Viršutinės gaivinančių greipfrutų, aštrių pipirų ir raminančių levandų natos sukuria harmoningą mišinį, kuris pažadina jūsų pojūčius. Viduriniosios natos suteikia gėlių ir vandens aromatų, kuriuos papildo guodžiantis tonkos sodrumas. Galiausiai bazinės kedro, smilkalų, samanų ir gurmaniškų natų natos palieka ilgai išliekantį ir užburiantį pėdsaką, todėl kerintis aromatas išlieka ant jūsų rankų dar ilgai po naudojimo.

 

Atraskite atsipalaidavimą ir ramybę namuose

Pasinerkite į kerinčių kvapų jūrą ir leiskitės į atsipalaidavimo ir atjaunėjimo kelionę. Tegul viliojantis TED SPARKS Tonka & Pepper skysto rankų muilo kvapas perkelia jus į ramybės būseną. Šis namų SPA pagrindas leis jums atsipalaiduoti, iš naujo atrasti savo pojūčius ir pajusti naują gerovės jausmą. Su skystuoju rankų muilu rankų plovimo rutiną paverskite rūpinimosi savimi ritualu ir patirkite malonumą savo namuose.

Atnaujinkite savo rankų muilą jau šiandien ir atraskite prabangą, kurią suteikia TONKA & PEPPER skystas rankų muilas. Pakylėkite savo pojūčius, atsipalaiduokite ir sukurkite tyros palaimos atmosferą.

Viršutinės natos: greipfrutai, pipirai, levandos
Vidurinės natos: gėlių, vandens, tonka
Bazinės natos: kedrų, smilkalų, samanų, gurmaniškos

Leisk sau pasinerti į užliejančių kvapų ir minčių jūrą, atsipalaiduok ir pamilk naujai atrastus pojūčius.

 

Prieinamumas: Liko 1

Talpa

390ml

Kvapas

Viršutinės natos: Greipfrutai, pipirai, levandos Vidurinės natos: Gėlių, vandens, tonka Bazinės natos: Kedrų, smilkalų, samanų, gurmaniškos

Gamintojas

TED SPARKS, Nyderlandai

TONKA & PEPPER skystas rankų muilas, 390ml, TED SPARKSTONKA & PEPPER skystas rankų muilas, 390ml, TED SPARKS
10,90 

Prieinamumas: Liko 1

Scroll to Top