fbpx
WHITE TEA & CHAMOMILE kvepianti žvakė, 60h, TED SPARKS

24,00 

WHITE TEA & CHAMOMILE kvepianti žvakė, 60h, TED SPARKS

Mėgaukitės tikrai nuostabiu gėlių aromatu su išskirtine WHITE TEA & CHAMOMILE kvepiančia žvake. Sukurta iki tobulumo, ši aromatinga žvakė nukels jus į ramybės ir atsipalaidavimo pasaulį. Su gaivinančia ramunėlių žiedų esencija ir gaivinančiu alavijo kvapu, kurį papildo guodžiantis šviežiai užplikytos saldintos baltosios arbatos aromatas, ši žvakė yra tikras juslinis malonumas. JOs pakaks tikrai ilgam, nes degimo laikas net iki 60h.

 

Išskirtiniais namų kvapais garsėjantys TED SPARKS savo kvapnių žvakių kolekcija ir vėl sukūrė šedevrą. Baltosios arbatos ir ramunėlių žvakė nėra išimtis. Ši žvakė, pagaminta rankomis, tiksliai ir dėmesingai detalėms, skirta pakelti jūsų atmosferą ir sukurti ramią atmosferą.

 

Viena iš išskirtinių šios kvapiosios žvakės savybių yra elegantiška pakuotė. Įdėta į dailaus dizaino dėžutę, tai dovana, kuri tikrai paliks įspūdį. Nesvarbu, ar ieškote dovanos mylimam žmogui, ar skanėsto sau, ši kvapni žvakė yra idealus pasirinkimas. Dėl pakuotės ją taip pat nepaprastai lengva suvynioti, todėl ji tampa puiki dovana.

 

Baltosios arbatos ir ramunėlių kvapo žvakės medvilnės dagties uždegimas yra tarsi vartai į žavių kvapų pasaulį. Liepsnai mirguliuojant, oras prisipildo raminančio ramunėlių žiedų kvapo, sukuriant ramią ir raminančią aplinką. Gaivinančios alavijo natos pažadina jūsų pojūčius, o saldintos baltosios arbatos kvapas suteikia jūsų aplinkai šilumos ir komforto.

 

Pasinerkite į šį jutiminį potyrį, leisdami prabangiam aromatui nunešti jus į ramybės vietą. Pajuskite, kaip dienos įtampa ištirpsta, kai mėgaujatės švelniu žvakių švytėjimu. Tegul baltos arbatos ir ramunėlių kvapo žvakė apgaubia jus savo glėbyje, pasiūlydama atokvėpį nuo kasdieninio gyvenimo šurmulio.

 

Nesvarbu, ar norite sukurti jaukią atmosferą savo namuose, ar ieškote apgalvotos dovanos ypatingam žmogui, WHITE TEA & CHAMOMILE kvepianti žvakė yra puikus pasirinkimas. Jos žavus kvapas kartu su kruopščiu meistriškumu užtikrina nepaprastą patirtį.

 

Patirkite baltosios arbatos ir ramunėlių kvapo žvakės žavesį ir atraskite naujai atrastų pojūčių pasaulį. Leiskite harmoningam ramunėlių, alavijo ir saldintos baltosios arbatos mišiniui nunešti jus į ramybės ir palaimos vietą. Pasimėgaukite atsipalaidavimo menu ir leiskite savo pojūčius sužavėti šia nepaprasta kvapniąja žvake.

PATARIMAS. Kuomet nedegini kvepiančios žvakės patartina ją uždengti stikliniu gaubtu, tokiu būdu jos skleidžiamas aromatas ilgiau ir išraiškingiau pasklis tavo namuose.

 

DĖMESIO! 

Deginant žvakes privalu laikytis šių saugumo taisyklių:

 • Nestatyti žvakių šalia lengvai užsiliepsnojančių daikų.
 • Nepalikti degančios žvakės be priežiūros. Prieš išeinant iš patalpos užgesinti žvakes ir įsitikinti, kad knatas nesmilksta.
 • Laikyti žvakes vaikams ir gyvünams nepasiekiamoje vietoje.
 • Žvakes deginti išvėdintoje, bet be skersvejų patalpoje. Taip galima išvengti nelygaus degimo, suodžių, vaško varvėjimo. Skersvejai pavojingi, nes gali nupusti liepsnos kibirkštį ir sukelti gaisrą.
 • Žvakes deginti ant stabilaus, karščiui atsparaus paviršiaus.
 • Į tirpstantį vašką nemesti nudegusio knato, degtukų ir panašiai.
 • Nedeginti žvakių šalia galinčių užsiliepsnoti daiktų: užuolaidų, kilimo, knygų ir kitų daiktų.Laikyti degančias žvakes toliau nuo judančių  žmonių, kadangi neapdairiai pasilenkus ar
 • papūtus vėjui gali užsidegti drabužiai ar plaukai.
 • Neliesti ir nenešioti degančios žvakės.
 • Neleisti liepsnai siekti indo kraštų – jis gali trūkti. Nedeginti žvakės suskilusiame ar kitaip pažeistame inde.
 • Deginant daugiau nei vieną žvakę, palikti bent 10cm tarpą tarp dviejų žvakių. Dėl karščio nuo vienos žvakės liepsnos gali susidaryti kylančio oro srovė ir šalia esanti žvakė ims nelygiai degti, gali pradèti tirpti kitos žvakės sienelės.
 • Žvakes geriausia užgesinti ne užpučiant, o specialiu gaubtuvėliu, kadangi pučiant vaškas gali išsilieti arba per stipriai paputus galite aptaškyti šalia esančius daiktus.

 

Neturime

Degimo laikas

60h

Saugumas

Nepalikti degančios žvakės be priežiūros.

Gamintojas

TED SPARKS, Nyderlandai

Kvapas

Alavijas, Ramunėlės, balta arbata,

Scroll to Top