fbpx
STEEL pietų dėžutė, 800ml, plienasč Premano

31,90 

STEEL pietų dėžutė, 800ml, plienas

Elegantiška ir nesenstanti nerūdijančio plieno pietų dėžutė su pertvara. Nelaidi, bekvapė ir beskonė, be plastiko, todėl ideali priešpiečių dėžutė vaikams. 800 mililitrų talpa, puikiai tinka, kai esate alkanas.

Tvirtas uždarymas – idealiai tinka pasiimti su savimi
Sandarus dėl silikono sandariklio ir dviejų šoninių spaustukų su apsauginiu užraktu.

Nuimama pertvara – beribis individualumas
Naudodami kilnojamąjį skirstytuvą, prireikus galite padalyti porcijas atskirai ir taip išvengti maisto susimaišymo. Sukurkite savo meniu. Dėl nuimamo skirstytuvo skardinę lengva valyti rankomis arba indaplovėje.

Atsparu vandeniui – transportuokite be rūpesčių
Saugiai gabenkite padažus ar sriubas, nebijodami, kad jie neišsilies iš dėžutė, nes dangtelyje yra sandarus silikoninis sandariklis.

Praktiškas – idealus palydovas kasdieniame gyvenime
Pasiimkite maistą į darbą, mokyklą, darželį, sportą ar ekskursijas ir visa tai be plastiko.

Sveikas ir tvarus – tavo gyvenimo būdas
Mūsų maža dėžutė puikiai tinka tavo pusryčiams, todėl niekas netrukdo sveikai pradėti dieną, pavyzdžiui.

• Maža priešpiečių dėžutė su skyreliais, pagamintais iš matinio ir maistinio nerūdijančio plieno – mūsų priešpiečių dėžutės yra pagamintos iš patvaraus ir nerūdijančio plieno, kad būtų užtikrintas maksimalus patvarumas. Jie yra bekvapiai ir beskoniai.
• Sandarus ir sandarus dėl silikono sandariklio ir dviejų šoninių spaustukų su apsauginiais užraktais – todėl maistas visada išliks šviežias ir skanus. Lengvos ir nedūžtančios dėžutės pietums ir kt.
• Lengvas transportavimas ir tvari alternatyva vienkartiniams produktams. Optimalus pakartotinis naudojimas. Ekologiškas ir 100% be kenksmingų medžiagų ir plastiko. Galima plauti indaplovėje.
• Praktiškos ir individualiai naudojamos pertvaros – padalykite maistą į du skyrius su slankiojančia ir nuimama pertvara. Tinka tiek vaikams, tiek suaugusiems.
• Idealus palydovas kasdieniame gyvenime – pasiimk maistą į darbą, mokyklą, darželį, sportą ar ekskursijas be jokio plastiko.

• medžiaga – nerūdijantis plienas
• spalva – sidabras
• matmenys – 17x12x6cm

Neturime

Talpa

800ml

Medžiagos

Nerūdijantis plienas

Naudojimas

Tinka sąlyčiui su maistu

Priežiūra

Galima plauti indaplovėje

Matmenys

Gamintojas

Premano GmbH & Co. KG, Vokietija

Scroll to Top