fbpx
STAIRS padėkliukas, 10x10cm, juodas, DERIOR.EU

8,95 

STAIRS padėkliukas, 10x10cm, juodas, DERIOR.EU

Rankų darbo padėkliukas, kuri gaminamas iš gipso, dengiamas juodos spalvos dažais.

Panaudok jį kaip padėkliuką žvakėms, namų kvapams, pasidėti raktams, papuošalams ar kitoms smulkmenoms. Šis rankų darbo padėkliukas neabejotinai suteiks bet kuriam interjerui išskirtinumo ir šilumos, nes jis tinka nuo klasikinio iki itin modernaus stiliaus namuose.

Atraskite šio žavingo mažo papuošalų padėkliuko, pagaminto rankomis  iš gipso, žavesį. Kiekvienas dirbinys – tai darbas, įkūnijantis neprilygstamą unikalumą, dėl kurio jis išties ypatingas. Dėl daug darbo ir meilės įdedamos juos gaminant joks kitas padėklas neatspindi grožio, todėl jis yra vienintelis toks šedevras. Šis padėklas su lygiu paviršiumi ir subtiliai suformuotais kraštais yra švelnus prieglobstis jūsų brangių papuošalų kolekcijai. Nesenstantis elegantiškumas puikiai dera su praktiškumu, todėl tai puikus jūsų interjero papildymas, o brangūs aksesuarai bus puikiai sutvarkyti ir lengvai pasiekiami. Pasimėgaukite šio išskirtinio papuošalų padėklo meistriškumu ir rafinuotumu.

Papuošk savo žurnalinį staliuką, konsolę, spintelę ar lentyną su šiuolaikišku rankų darbo arkos formos STAIRS padėkliuku, kuris pasižymi itin reljefiniu paviršiumi, atrodo lyg amfiteatro laiptai. Padėkliukas gali būti naudojamas žvakėms, namų kvapams, papuošalams ar raktams laikyti. Jeigu turi vietos – atremk į sieną, veidrodį ir turėsi dekoro elementą.

Padėkliukas STAIRS pagamintas iš gipso, kuris yra bekvapis ir neturi toksiškų priedų.

Padėkliuko apačioje yra priklijuotos apsaugos, kad apsaugotų paviršius nuo subraižymo.

DĖMESIO:

Kiekvienas rankų darbo gaminys yra unikalus, todėl gali būti nedidelių spalvų ir raštų skirtumų tarp gaminių. Gamybos metu susidarantys smulkūs nelygumai ir burbuliukai suteikia pridėtinės vertės ir padaro juos išskirtinius.

Valyti drėgna šluoste, nepalikti skysčių, netinka maisto produktams.

Naudoti patalpose, venkti kontakto su aštriais daiktais, kad apsaugotumėte paviršių nuo įbrėžimų.

Prieinamumas: Liko 2

Matmenys

Medžiagos

Gipsas

Spalva

Juoda

Dėmesio

Valyti drėgna šluoste, netinka maisto produktams.

Gamintojas

DERIOR.EU, MB Donatus LT, Lietuva

MOROCO namų kvapas su lazdelėmis, 50ml, Aromatic 89STAIRS padėkliukas, 10x10cm, juodas, DERIOR.EU
8,95 

Prieinamumas: Liko 2

Scroll to Top