fbpx
STAIRS padėkliukas, 10x10cm, baltas, DERIOR.EU

8,95 

STAIRS padėkliukas, 10x10cm, baltas, DERIOR.EU

Rankų darbo padėkliukas, kuri gaminamas iš gipso, dengiamas baltos spalvos dažais.

Panaudok jį kaip padėkliuką žvakėms, namų kvapams, pasidėti raktams, papuošalams ar kitoms smulkmenoms. Šis rankų darbo padėkliukas neabejotinai suteiks bet kuriam interjerui išskirtinumo ir šilumos, nes jis tinka nuo klasikinio iki itin modernaus stiliaus namuose.

Šis išskirtinis, rankų darbo gipsinis padėkliukas yra tikras elegancijos įrodymas. Aistringai ir meistriškai pagamintas, jis skirtas papuošalams laikyti išties unikaliai ir žavingai. Kiekvieną gaminys kruopščiai formuojamas, todėl nėra dviejų visiškai vienodų, o jūsų  – vienintelis toks. Tekstūra ir linijos saugo brangiausius papuošalus, sukurdami harmoningą funkcionalumo ir estetikos derinį. Grakštus ir nesenstantis papuošalų padėklas suteikia rafinuotumo bet kuriai erdvei, o jūsų mylimi aksesuarai yra tvarkingi ir po ranka.

Papuošk savo žurnalinį staliuką, konsolę, spintelę ar lentyną su šiuolaikišku rankų darbo arkos formos STAIRS padėkliuku, kuris pasižymi itin reljefiniu paviršiumi, atrodo lyg amfiteatro laiptai. Padėkliukas gali būti naudojamas žvakėms, namų kvapams, papuošalams ar raktams laikyti. Jeigu turi vietos – atremk į sieną, veidrodį ir turėsi dekoro elementą.

Padėkliukas STAIRS pagamintas iš gipso, kuris yra bekvapis ir neturi toksiškų priedų.

Padėkliuko apačioje yra priklijuotos apsaugos, kad apsaugotų paviršius nuo subraižymo.

DĖMESIO:

Kiekvienas rankų darbo gaminys yra unikalus, todėl gali būti nedidelių spalvų ir raštų skirtumų tarp gaminių. Gamybos metu susidarantys smulkūs nelygumai ir burbuliukai suteikia pridėtinės vertės ir padaro juos išskirtinius.

Valyti drėgna šluoste, nepalikti skysčių, netinka maisto produktams.

Naudoti patalpose, venkti kontakto su aštriais daiktais, kad apsaugotumėte paviršių nuo įbrėžimų.

Prieinamumas: Liko 3

Matmenys

Medžiagos

Gipsas

Spalva

Balta

Dėmesio

Valyti drėgna šluoste, netinka maisto produktams.

Gamintojas

DERIOR.EU, MB Donatus LT, Lietuva

STAIRS padėkliukas, 10x10cm, baltas, DERIOR.EUSTAIRS padėkliukas, 10x10cm, baltas, DERIOR.EU
8,95 

Prieinamumas: Liko 3

Scroll to Top