fbpx
STAIRS padėkliukas, 10x10cm, auksas, DERIOR.EU

14,95 

STAIRS padėkliukas, 10x10cm, auksas, DERIOR.EU

Rankų darbo padėkliukas, kuri gaminamas iš gipso, dengiamas aukso folija, lakuojamas specialiu laku.

Panaudok jį kaip padėkliuką žvakėms, namų kvapams, pasidėti raktams, papuošalams ar kitoms smulkmenoms. Šis rankų darbo padėkliukas neabejotinai suteiks bet kuriam interjerui išskirtinumo ir šilumos, nes jis tinka nuo klasikinio iki itin modernaus stiliaus namuose.

Papuošk savo žurnalinį staliuką, konsolę, spintelę ar lentyną su šiuolaikišku rankų darbo arkos formos STAIRS padėkliuku, kuris pasižymi itin reljefiniu paviršiumi, atrodo lyg amfiteatro laiptai. Padėkliukas gali būti naudojamas žvakėms, namų kvapams, papuošalams ar raktams laikyti. Jeigu turi vietos – atremk į sieną, veidrodį ir turėsi dekoro elementą.

Aukso spalvos dekoro elementai ypatingai pagyvina tavo interjerą, suteikia prabangos jausmą. Specialia ausko folija dengtas gaminys išsiskiria savo unikalumu, nes kiekvieną kartą dengiasi skiritngai ir neįmanoma vienodai sukurti dviejų tokių pačių dirbinių. Derink su tamsiomis spalvomis, taip dar labiau išryškės auksos spalva, derinant su švelnesnėmis, pastelinėmis spalvomis sukursi ramesnį derinį. Buvo laikmetis, kai aukso spalva interjeruose karaliavo ir statusą karališką turėjo, paskui persisotinimas jai prilipdė kičo etiketę, o dabar į šiuolaikiškus namus ši spalva įsiveržė su nauja jėga ir visai kitaip interpretuojama. Ir visgi jokiems stereotipams aukso spalva nepaklūsta.

Profesionalai apie aukso spalvą kalba labai prieštaringai – vieni tvirtina, kad interjere ja dekoruotų paviršių galėtų būti ne daugiau nei dešimtadalis, kiti gerokai liberalesni, leidžia jai skirti iki trečdalio ploto… Bet kuriuo atveju visi dizaineriai vieningai sutaria, kad svarbiausia – saiko jausmas ir stiliaus pojūtis, ir ši spalva neatrodys pretenzingai.

Įdomu tai, kad nuotraukose ir realybėje aukso spalva atrodo skirtingai. Taip yra dėl metalo spindesio, kurio negali atkartoti nei popierius, nei kompiuterio monitorius, ir tik mūsų akys mato ją tokią, kokia iš tiesų yra. Daugiau skaitykite

Padėkliukas STAIRS pagamintas iš gipso, kuris yra bekvapis ir neturi toksiškų priedų.

Padėkliuko apačioje yra priklijuotos apsaugos, kad apsaugotų paviršius nuo subraižymo.

DĖMESIO:

Kiekvienas rankų darbo gaminys yra unikalus, todėl gali būti nedidelių spalvų ir raštų skirtumų tarp gaminių. Gamybos metu susidarantys smulkūs nelygumai ir burbuliukai suteikia pridėtinės vertės ir padaro juos išskirtinius.

Valyti drėgna šluoste, nepalikti skysčių, netinka maisto produktams.

Naudoti patalpose, venkti kontakto su aštriais daiktais, kad apsaugotumėte paviršių nuo įbrėžimų.

Neturime

Matmenys

Medžiagos

Gipsas

Spalva

Sendintas auksas

Dėmesio

Valyti drėgna šluoste, netinka maisto produktams.

Gamintojas

DERIOR.EU, MB Donatus LT, Lietuva

Scroll to Top