fbpx
SOUTHLAND, parfumuotas vanduo (EDP), 50 ml, unisex, MINE PERFUME LAB

69,00 

SOUTHLAND, parfumuotas vanduo (EDP), 50 ml, unisex, MINE PERFUME LAB

 

Prieinamumas: Liko 1

SOUTHLAND, parfumuotas vanduo (EDP), 50 ml, unisex, MINE PERFUME LAB

 

SOUTHLAND atspindi tai, kas iki šiol buvo mano gyvenimo dalis. Stiprių ir nuostabių emocijų mišinys, pripildęs jį prisiminimų ir anekdotų.

Southland – tai kvepalai su stipriomis, tamsiomis ir žemiškomis natomis, bet kartu subtilūs ir kilnūs. Atmosfera, kurią aromatas sukuria aplink jį dėvintį žmogų, yra nenugalima.

Kūrinys atsiveria energingomis greipfrutų ir apelsinų natomis, kurios puikiai susilieja su kempinės širdimi, besibaigiančia medžio, ąžuolo samanų ir benzoino bazėje.

Pagrindas: greipfrutas, apelsinas.

Širdis: Kietmedis.

Pagrindas: Medžio natos, ąžuolas, benzoinas.

Sudedamosios dalys : denat. alkoholis, parfumas, vanduo, alfa izometiljononas, benzilo salicilatas, citronelolis, kumarinas, hidroksicitronelolis, izoeugenolis, limonenas, linalolis.

 

Parfumuotas vanduo (eau de parfum, dažnai sutrumpintai vadinamas EDP), yra prabangus ir koncentruotas kvepalų aromatas, kuris užburia pojūčius sodriu ir ilgai išliekančiu kvapu. Sudarytas iš didesnio procento aromatinių aliejų, paprastai nuo 15 iki 20 %, Eau de Parfum suteikia intensyvesnį ir ilgiau išliekantį kvapą, palyginti su lengvesnėmis formulėmis, pavyzdžiui, Eau de Toilette. Sudėtingas viršutinių, viduriniųjų ir bazinių natų mišinys ilgainiui išsiskleidžia, sukurdamas savitą kvapo profilį, kuris vystosi ant odos. Eau de Parfum garsėja rafinuotumu ir gebėjimu palikti neišdildomą įspūdį.

Dėl viliojančio gilumo ir ilgaamžiškumo šio tipo kvepalai yra populiarus pasirinkimas ypatingoms progoms arba tiems, kurie vertina kvapą, išliekantį visą dieną. Kruopštus Eau de Parfum kūrimas atspindi parfumerių meistriškumą ir kūrybiškumą, todėl šis kvapusis vanduo yra brangintinas kvepalų pasaulio aksesuaras.

Talpa

50 ml

Kvapas

Greipfrutai, apelsinai, kietmedis, medžio natos, ąžuolas, benzoinas.

Tipas

Unisex

Gamintojas

MINE PERFUME LAB, Italija

SOUTHLAND, parfumuotas vanduo (EDP), 50 ml, unisex, MINE PERFUME LABSOUTHLAND, parfumuotas vanduo (EDP), 50 ml, unisex, MINE PERFUME LAB
69,00 

Prieinamumas: Liko 1

Scroll to Top