fbpx
SKARABĖJUS vaza, 15x26cm, ShiShi

45,00 

Kodas SHI53464 Kategorijos , , Tags , , , ,

SKARABĖJUS vaza, 15x26cm, ShiShi

Juoda keramikinė vaza, kurios pagrindą sudaro trys skarabėjai.

Keraminė juoda vaza yra nuostabus ir universalus namų dekoro elementas, galintis bet kuriam kambariui suteikti elegancijos ir rafinuotumo. Keraminės vazos pagamintos iš molio ir išdegtos aukštoje temperatūroje, dėl savo ilgaamžiškumo ir estetinio patrauklumo jau šimtmečius yra populiarus pasirinkimas.

 

Juoda vazos spalva sukuria nesenstančio grožio ir rafinuotumo įspūdį. Ji sukuria ryškų kontrastą su šviesiomis sienomis ar paviršiais, todėl tampa bet kurios erdvės akcentu. Ant valgomojo stalo, židinio atbrailos ar lentynos pastatyta juoda keraminė vaza pakylėja kambario atmosferą.

 

Viena iš išskirtinių keraminių vazų savybių – galimybė laikyti įvairių rūšių gėles ir žalumynus. Nesvarbu, ar mėgstate ryškius, spalvingus žiedus, ar elegantiškas, vienspalves kompozicijas, juodas vazos fonas yra puiki drobė jūsų pasirinktų augalų grožiui atskleisti. Blizgi keramikos apdaila suteikia papildomo rafinuotumo, gaudydama ir atspindėdama šviesą, kad sukurtų subtilų blizgesį.

Be estetinio patrauklumo, juoda keraminė vaza taip pat simbolizuoja amžinumą ir stiprybę. Keramikos atsparumo ir juodos spalvos gilumo derinys sukelia išliekančio grožio ir stabilumo pojūtį. Ji gali atlaikyti laiko išbandymą, todėl yra vertingas jūsų dekoro kolekcijos priedas.

Ši vaza yra ne tik dekoratyvinis daiktas; tai – eleganciją, universalumą ir ilgaamžiškumą įkūnijantis elementas. Dėl jos gebėjimo papildyti įvairius interjero stilius ir dėl gebėjimo pabrėžti jūsų gėlių kompozicijų grožį ji yra privalomas bet kurių namų aksesuaras. Nesvarbu, ar naudojama kaip atskira dekoracija, ar kaip didesnio dekoro ansamblio dalis, keraminė juoda vaza tikrai sužavės ir padarys įspūdį visiems, kurie ją pamatys.

Ji neabejotinai taps interjero vienu iš pagrindinių akcentų, nes jos nepastebėti tiesiog neįmanoma.

Juoda spalva jai suteikia subtilumo ir gyvumo tuo pačiu metu.

Puikiai žiūrisi su gėlėmis ir be jų, nes išraiškinga forma daro šią vazą unikalia, atkreipiančia dėmesį į save.

Gali rinktis iš dviejų dydžių arba sderinti abi kartu.

Prieinamumas: Liko 2

Matmenys

Medžiagos

Keramika

Priežiūra

Plauti rankomis

Gamintojas

ShiShi, Estija

SKARABĖJUS vaza ShiShiSKARABĖJUS vaza, 15x26cm, ShiShi
45,00 

Prieinamumas: Liko 2

Scroll to Top