fbpx
SIMPLY BLACK, krepšys, juodas, COBAG

14,95 

SIMPLY BLACK, krepšys, juodas, COBAG

Krepšiai, pagaminti iš perdirbto plastiko, yra puikus žingsnis link tvarumo ir aplinkos apsaugos.

Prieinamumas: Liko 4

SIMPLY BLACK, krepšys, juodas, COBAG

 

Šis krepšys yra mūsų dizaino kolekcijos Bikezac 2.0 dalis. Šie krepšiai sukurti taip, kad būtų paprasti ir stilingi. Be logotipo. Jokio blizgesio. Tik paprastas, laikui nepavaldus dizainas. Šie krepšiai ypač patogus daiktų gabenimui, apsipirkimui, iškyloms gamtoje.

 

Simply Black spalvų schema yra klasikinės juodos spalvos.

Bikezac 2.0 yra mūsų ekologiškas sulankstomas krepšys dviračiui, kurį lengva pasiimti su savimi. Krepšį galima sulankstyti taip, kad jis užpildytų ne daugiau nei laikraštį, ir jį lengva pritvirtinti naudojant mūsų “click-and-go” sprendimo bėgelį. Jokio montavimo nereikia. Tiesiog spustelėkite Bikezac 2.0 prie bagažinės ir važiuokite.

Krepšiai, pagaminti iš perdirbto plastiko, yra puikus žingsnis link tvarumo ir aplinkos apsaugos. Perdirbtas plastikas suteikia antrą gyvenimą jau naudotiems plastikui, padedant mažinti naujo plastiko gamybą ir išteklių naudojimą.

Šie krepšiai yra ne tik funkcionalūs, bet ir aplinkai draugiški. Jie sumažina atliekų kiekį ir mažina aplinkos taršą, nes nebesudaro naujos plastikinės gamybos poreikio.

Perdirbtas plastikas naudojamas daugelyje produktų, įskaitant krepšius, dėl jo lankstumo ir tvirtumo. Tai puikus būdas parodyti, kaip galime panaudoti antrą kartą jau esamą plastiką, prisidedant prie tvarios gamybos ir vartojimo ciklų.

Pasirinkdami krepšius iš perdirbto plastiko, žmonės ne tik naudojasi praktiškomis prekėmis, bet ir aktyviai prisideda prie aplinkos apsaugos ir tvaraus vartojimo. Tai puikus pavyzdys, kaip perdirbto plastiko produktai gali turėti teigiamą įtaką aplinkai ir skatinti tvarų gyvenimo būdą.

Krepšys, rankenos ir siūlai pagaminti iš 100 % perdirbto polipropileno.
Perdirbtas iš Vietname surinktų ryžių maišelių ir perdirbtas Vietname.

Būkim tvarūs ir rinkimės tvarius sprendimus.

Matmenys

Medžiagos

Perdibtas plastikas

Spalva

Juoda

Priežiūra

Valyti drėgna šluoste

Gamintojas

COBAG, Danija

SIMPLY BLACK, krepšys, juodas, COBAGSIMPLY BLACK, krepšys, juodas, COBAG
14,95 

Prieinamumas: Liko 4

Scroll to Top