fbpx
SILEX stiklinė , 470 ml, 4 vnt., LA ROCHERE

31,92 

Sale!

SILEX stiklinė , 470 ml, 4 vnt., LA ROCHERE

Benoît Convers sukurta “SILEX” stiklinė atkartoja protėvių alaus gamybos metodus. Ši forma primena pirmuosius artefaktus ir kviečia patirti vizualinę ir taktilinę patirtį.

Rachel ir Benoît Convers kuria “ibride” namams nuo 1997m. ir nuolat plečia savo asmeninę ir unikalią visatą. Jie renkasi įvairias temas, pirmenybę teikdami taurioms ir natūralioms medžiagoms, taip pat meistriškumui. Jų persipynusios perspektyvos sukuria unikalias vietas, vaizdus ir kūrinius, kuriais visada siekiama sužadinti emocijas.

Grūdinto stiklo stiklinės yra išskirtinės ir daugeliui žmonių asocijuojamos su kokybe, ilgu naudojimu laiku. Šios stiklinės dažnai naudojamos ne tik namuose, bet ir restoranuose, baruose bei specialiose renginių vietose. Tai yra todėl, kad grūdintas stiklas turi keletą privalumų, kurie daro jį puikiu pasirinkimu alui ir kokteiliams.

Pirma, grūdintas stiklas yra itin stiprus ir atsparus temperatūros svyravimams. Tai reiškia, kad jūsų stiklinės nebijos itin šaltų ir karštų gėrimų. Be to, ši stiklinė yra atspari įbrėžimams, todėl ji išlieka skaidri ir graži ilgą laiką.

Antra, grūdintos stiklinės yra saugios naudojimui. Jos yra daug mažiau linkusios suskilti ar sudužti, lyginant su įprastomis stiklinėmis, todėl sumažėja sužeidimų pavojus. Tai ypač svarbu, kai naudojate stiklines renginių metu arba vėlyvu vakaru.

Trečia, šios stiklinės papildo bet kurį interjerą savo elegancija. Jų modernus dizainas ir skaidrumas suteikia jūsų stalo dekorui ypatingos žavesio.

Galų gale, grūdinto stiklo stiklinės yra lengvai valomos ir ilgaamžės, todėl tai yra puikus investicijos įrankis, kurį galite naudoti ilgus metus ir mėgautis jūsų mėgstamais alaus skoniais ir kokteiliais. Tai tikrai puiki pasirinkimo galimybė bet kokiai progai.

Neturime

Talpa

470ml

Medžiagos

Grūdintas stiklas

Priežiūra

Galima plauti indaplovėje

Kiekis

4 vnt.

Gamintojas

LA ROCHERE, Prancūzija

Scroll to Top