fbpx
ŠERNAS puodelis 415ml, porc., Charlotte Nicolin

29,95 

ŠERNAS puodelis 415ml, porc., Charlotte Nicolin

Mėgaukis mėgstamu gėrimu iš mūsų gražių puodelių su gyvūnų motyvais. Šie puodeliai neabejotinai suteiks asmeninį akcentą tavo pusryčiams ar popietinei pertraukai. Palepink save arba padovanok mylimam žmogui. Prie kiekvieno puodelio pridedama atskira dėžutė. Puodelį puošia nuotaikingas ŠERNAS, kuris suteiks dar daugiau papildomo skonio ir nuotaikos tavo mėgstamiems gėrimams.

Kaulinis porcelianas yra žinomas dėl savo lengvo svorio ir permatomos pieno baltumo spalvos. Prieš pradedant naudoti lipduką dekoravimui, puodelis iš žaliavos iki galutinio produkto išdeginamas du kartus. Šio proceso metu lipdukas, kuriame yra Šarlotės motyvas, susilieja su kūrinio glaistu. Lipdukai paprastai gaminami 4–9 skirtingomis spalvomis.

Dviejų išdeginimų procesas daro šį porcelianą tvirtesnį ir atsparesnį įtrūkimams nei paprastas porcelianas.

ŠERNAS puodelis – tai stilingas ir jaukus indas, kuris puikiai tiks mėgstamiems gėrimams. Jis pagamintas iš aukštos kokybės porceliano, todėl yra tvirtas ir ilgaamžis.

Puodelio talpa yra 415 ml, todėl jame tilps didelis puodelis kavos ar arbatos. Puodelio forma yra klasikinė, tačiau jį puošia nuotaikingas šerno motyvas. Šernas yra dažnas prancūzų dekoras, kuris simbolizuoja laimę ir sėkmę.

Puodelis yra pagamintas iš porceliano, kuris yra saugus naudoti indaplovėje. Tai reiškia, kad jį lengva prižiūrėti ir plauti.

ŠERNAS puodelis – tai puikus pasirinkimas tiems, kurie ieško stilingo ir praktiško indo mėgstamiems gėrimams. Jis yra tvirtas ir ilgaamžis, todėl tarnaus jums daugelį metų.

Pagrindinės savybės:

  • Tvirtas porcelianas
  • Jaukus šerno motyvas
  • Galimybė plauti indaplovėje

 

PRIEŽIŪROS INSTRUKCIJOS

Atsparus karštiems gėrimams

Galima naudoti mikrobangų krosnelėje

Galima plauti indaplovėje

Prieinamumas: Liko 1

Talpa

415 ml

Medžiagos

Kaulinis porcelianas

Matmenys

porcelianinis puodelis 415ml su šerno dekoruŠERNAS puodelis 415ml, porc., Charlotte Nicolin
29,95 

Prieinamumas: Liko 1

Scroll to Top