fbpx
KOLONA rankų darbo sojų vaško žvakė, 12x7cm, DERIOR.EU

12,95 

KOLONA rankų darbo sojų vaško žvakė, 12x7cm, DERIOR.EU

Rankų darbo žvakė, kuri gaminama iš  70% sojų ir 30% palmių vaško, medvilninė dagtis.

Ši rankų darbo žvakė neabejotinai suteiks bet kuriam interjerui išskirtinumo, nes ji tinka nuo klasikinio iki itin modernaus stiliaus namuose. Jos realistiškas vaizdas tave nustebins, o deganti liepsna suteiks ramybės, romantikos. Žvakės gamybai naudojama tik augalinės kilmės vaškas, todėl gali deginti tiek laiko, kiek nori ar net kelias vienu metu, nes jos neišskiria kenksmingų medžiagų.

Sojų vaško žvakės turi labai daug pliusų. Pirmiausia ir svarbiausia tai, kog  sojų vaškas yra augalinės kilmės ir natūralus, todėl tiks visiems, ypatingai veganams.

Sojų pupelių vaškas – tai natūralus produktas, kuris yra  gaminamas iš sojų pupelių ir augalinių aliejų. Draugiška aplinkai ir natūralus parafino pakaitalas, ekologiška!

Rankų darbo sojų vaško žvakės yra ypatingai saugios, nes neskleidžia nuodingų medžiagų kaip parafino žvakės, bet dega du kartus ilgiau už kitas žvakes.

Šio vaško žvakių sukurta energetika padės susikaupti, atsipalaiduoti, leis mėgautis buvimu su šeima, draugais, sukurs didesnį romantikos pojūtį.

Nuolat rinkis sveikatai ir aplinkai draugiškus produktus. Pieno baltumo sojų vaško žvakė taps išskirtine interjero detale!

DĖMESIO:

Kiekviena mūsų pagaminta žvakė yra rankų darbo, todėl galimi nežymūs matmenų skirtumai, paviršiau nelygumai.

Rekomenduojama žvakę deginti ant karščiui atsparaus padėkliuko.

Niekada nepalikite degančios žvakės be priežiūros.

Prieinamumas: Liko 3

Matmenys

Medžiagos

70% sojų vaško, 30% palmių vaško

Spalva

Pieno baltumo

Saugumas

Nepalikite degančios žvakės be priežiūros, nedėti arti kitų daiktų, kurie gali lengvai užsiliepsnoti, nepalikti vaikų ar gyvūnų vienų degant žvakei, nepalikti vietose, kur yra skersvėjis.

Naudojimas

Patartina po žvake padėti padėkliuką, taip išvengsite vaško nulašėjimo ant kitų paviršių.

Gamintojas

DERIOR.EU, MB Donatus LT, Lietuva

KOLONA rankų darbo sojų vaško žvakė, 12x7cm, DERIOR.EUKOLONA rankų darbo sojų vaško žvakė, 12x7cm, DERIOR.EU
12,95 

Prieinamumas: Liko 3

Scroll to Top