fbpx
Kavos pupelės Tanzania YETU TAMU, 200g, CROOKED NOSE & COFFEE STORIES

8,00 

Kodas KN-TZ.YE Kategorijos , , , Tags ,

Kavos pupelės Tanzania YETU TAMU, 200g, CROOKED NOSE & COFFEE STORIES

Skonio natos:
OBUOLIAI, AVIETĖS, ŠOKOLADAS

Plačiau apie kavą:
“Mūsų kava yra saldi”, – taip apie savo YETU TAMU kavą atsiliepia Mambo kooperatyvas iš Tanzanijos. Mambo apjungia keletą vietinių kavos ūkių, mokslininkų, šviesuolių, entuziastų. Šis kooperatyvas egzistuoja tam, kad kava galėtume mėgautis ne tik mes, bet ir su kava dirbantys ūkininkai galėtų gyventi oriai ir gauti teisingą uždarbį už savo ypatingos kokybės kavą.

Mėgaukis ir palepink kitus išskirtiniais aromatais ir skoniais, nes gera kava prasideda nuo gerų kavos pupelių. Skrudinamos nedideliais kiekiais, todėl užtikrinamas tinkamas kavos pupelių paruošimas. 200 gramų pakuotė idealiai tinka kelionėms, dovanoti kartu su kavinuku ar puodeliais, o gal ir kavos pupelių malūnėliu. Kavos šviežumas garantuoja, kad tu mėgausies ypatingo skonio kava net ir namuose, biure. Būk savo namų barista ir pavaišik gero skonio ir aromato kava šeimos narius, artimuosius, draugus.

Orą užlieja sodrus ir viliojantis šviežiai sumaltų kavos pupelių aromatas, skelbiantis nuostabaus rytinio ritualo pradžią. Kruopščiai atrinktos kavos pupelės, atrinktos iš įvairių regionų dėl jų išskirtinio skonio, kruopščiai sumalamos iki tau tobulos konsistencijos, užtikrinant puikų kavos gėrimą. Kavos virimo proceso kulminacija – sodrus, švelnus kavos puodelis, kuris sušildo sielą ir atgaivina pojūčius. Kiekviename gurkšnyje skleidžiasi aromatų simfonija – nuo žemės ir riešutų atspalvių iki gėlių ir šokolado natų – taip sukuriama nepakartojama ir gilų pasitenkinimą teikianti asmeninė kavos patirtis.

Pavadinimas YETU TAMU AA
Kodas TZ.YE
Kilmė KILIMANJARO, MOSHI, TANZANIJA
Aukštis 1700/2000 M.
Rūšis ARABIKA
Porūšis BOURBON, KENT
Apdorojimas DRĖGNASIS
Skrudinimas ŠVELNUS

Neturime

Skonio natos

OBUOLIAI, AVIETĖS, ŠOKOLADAS

Kiekis

200g

Gamintojas

MB Kreiva nosis, CROOKED NOSE & COFFEE STORIES

Scroll to Top