fbpx
PIAZZA padėklas , 55×35 cm, bukas, BODUM

19,99 

Sale!

PIAZZA padėklas , 55×35 cm, bukas, BODUM

Nuo pusryčių lovoje iki kokteilių terasoje – šio aukštos kokybės medinio padėklo patiekimas niekada nebuvo toks stilingas. Pagamintas iš buko, kuris garsėja savo grožiu ir tvirtumu, dėklas prideda elegancijos įspūdį bet kokiai progai ir yra nepaprastai tvirtas. Dėl prašmatnių išpjautų detalių jį patogu laikyti ir lengva nešti iš kambario į kambarį, aukštą ar į sodą. Be to, šis PIAZZA padėklas yra pakankamai gilus, kad galėtų saugiai išlaikyti puodelius, dubenėlius, stalo įrankius ir dar daugiau. Jis puikai atrodo namuose ir puikiai papildo BODUM® kavos ir arbatos presus, stalo  įrankius ir kitus daiktus.

Produkto savybės ir pranašumai:

• Klasikinis, ergonomiškas dizainas papildo platų stalo gaminių asortimentą

• Pagaminta iš lygios, stiprios, tvirtos buko medienos

• Lengvai paimamas ir nešiojamas dėl specialiai suformuotų šonų ir pagrindo

• Pakankamai gilus, kad visi daiktai, kuriuos įdėjote, puikiai laikytųsi

• Patogus gėrimų, patiekalų ar užkandžių patiekimo dydis

Medinis padeklas su krašteliais ir rankenėlėmis yra universalus virtuvės įrankis, kuris gali būti naudojamas įvairiais būdais. Šio padeklo pagrindinė funkcija yra laikyti ir nešioti maisto produktus, tačiau jį galima panaudoti ir kitoms užduotims.

Padeklo pagrindas yra pagamintas iš tvirtos medienos, kurios dėka jis yra ilgaamžis ir atlaiko sunkius krūvius. Padeklas turi kraštelių, kurie padeda išvengti maisto ar kitų daiktų nuslydimo nuo paviršiaus. Tai ypač naudinga, kai norime atsinešti daugiau daiktų. Kraštelių dizainas taip pat suteikia padeklui elegantiškumo ir estetiškumo.

Rankenėlės yra padeklo šonuose, kurios padeda jį lengvai nešioti ir perkelti iš vienos vietos į kitą. Jos yra patogios rankoms ir užtikrina saugų naudojimą.

Šis padeklas tinka naudoti tiek virtuvėje, tiek valgomajame, galima jį dėti ant stalo, kaip padėklą maistui ar kaip dekoratyvinį elementą. Jis yra praktiškas, o tuo pačiu metu ir stilingas virtuvės atributas.

Galų gale, medinis padeklas su krašteliais ir rankenėlėmis yra ne tik naudingas įrankis, bet ir puikus papuošalas jūsų virtuvėje. Jis prideda natūralaus šilumos ir jaukumo jūsų namams.

Prieinamumas: Liko 2

Matmenys

Spalva

Bukas

Medžiagos

Buko mediena

Priežiūra

Valyti drėgna šluoste

Gamintojas

BODUM, Danija

PIAZZA-padeklas-55x35-cm-bukas-BODUMPIAZZA padėklas , 55×35 cm, bukas, BODUM
19,99 

Prieinamumas: Liko 2

Scroll to Top