fbpx
PATCHOULI & MUSK skystas rankų muilas, 390ml, TED SPARKS

10,90 

PATCHOULI & MUSK skystas rankų muilas, 390ml, TED SPARKS

TED SPARKS džiugiai pristato: Patchouli & Musk skystas rankų muilas – nepaprastas kūrinys, kuris apgaubia jūsų pojūčius ypatingu aromatu. Šis išskirtinis gaminys pasižymi puikiu universaliu kvapu, kuris ne tik maloniai kvepia, bet ir švelniai bei raminančiai veikia jūsų odą. Patchouli & Musk skystas rankų muilas skleidžia viliojančią ir paslaptingą atmosferą, sukurdamas jaukią aplinką visur, kur jis naudojamas.

Pasinerkite į užburiantį aromatą, kurį skleidžia Patchouli & Musk skystas rankų muilas. Gaivinančios viršutinės greipfrutų natos akimirksniu pažadina jūsų pojūčius, pripildydamos aplinką energingo gaivumo. Kvapui plėtojantis, jis veda į sandalmedžio ir tamsiųjų pačiulų širdį, kurioje medienos ir žemės tonai sukuria šilumos ir jaukumo pojūtį. Galiausiai išryškėja bazinės natos, kurios atskleidžia malonią staigmeną – šiltos vanilės, jausmingo muskuso, gintaro ir tonka pupelių sąveiką. Šie elementai harmoningai dera tarpusavyje, palikdami neišdildomą įspūdį ant jūsų rankų ir sukurdami išties malonią kvapo patirtį.

Šis rankų muilas, pagamintas su dėmesiu detalėms, parduodamas elegantiškame juodame buteliuke, papuoštame aukso detalėmis. Jis akimirksniu papuoš jūsų interjerą, suteikdamas prabangos ir rafinuotumo jūsų vonios kambariui ar virtuvei. Juodos ir aukso spalvų derinys sukuria linksmą aksesuarą, kuris papildo jūsų interjerą, todėl šis muilas pritraukia dėmesį bet kurioje erdvėje.

TED SPARKS rankų muilas Patchouli & Musk sukurtas taip, kad pirmenybė būtų teikiama jūsų odos gerovei. Skystas muilas švelniai valo rankas ir suteikia joms gaivumo, švelnumo ir drėkinimo pojūtį. Maitinamoji formulė tinka visų tipų odai, suteikia švelnumo ir rūpestingumo, kuris puoselėja rankas kiekvieną kartą jas naudojant. Mėgaukitės prabangiu pojūčiu, kai muilas slysta oda, palikdamas ilgai išliekantį kvapą, kuris ir toliau džiugina jūsų pojūčius.

 

Kruopščiai atrinktos Patchouli & Musk rankų muilo kvapo natos sukuria nuostabiai derančią kvapų simfoniją. Gaivinančios viršutinės greipfrutų ir apelsinų natos suteikia žvalumo ir gaivumo. Vidurinės rožių žiedlapių ir jazminų natos suteikia gėlių elegancijos, o pagrindinės eglės, sandalmedžio, pačiulių, burboniškos vanilės ir saldaus muskuso natos sukelia šilumos, gilumo ir rafinuotumo pojūtį. Kartu šios natos susipina ir sukuria užburiantį aromatą, kuris sukelia atsipalaidavimo, komforto ir jaukumo pojūtį.

Pasinerkite į kvapų ir minčių jūrą, pasimėgaudami kerinčiu Patchouli & Musk skysto rankų muilo kvapu. Atsipalaiduokite, atsikratykite dienos streso ir mėgaukitės jus užplūstančiais naujais pojūčiais. TED SPARKS ir www.derior.eu kviečia jus patirti didžiausią kvapų prabangą, kuri jūsų rankų plovimo rutiną pavers tyros palaimos ir juslinio malonumo akimirka. Pajuskite Patchouli & Musk magiją ir leiskite užburiančiam kvapui perkelti jus į ramybės ir atjaunėjimo pasaulį.

 

Neturime

Talpa

390ml

Kvapas

Viršutinės natos: apelsinas, greipfrutas. Vidurinės natos: rožių žiedlapiai, jazminas Bazinės natos: eglė, sandalmedis, pačiulis, burboninė vanilė, saldus muskusas.

Gamintojas

TED SPARKS, Nyderlandai

Scroll to Top