fbpx
PATCHOULI & MUSK namų kvapas, 200ml, TED SPARKS

30,00 

PATCHOULI & MUSK namų kvapas, 200ml, TED SPARKS

Patchouli & Musk namų kvapas- išskirtinis TED SPARKS gaminys, kuris be vargo pripildys bet kurį kambarį tobulu aromatu. Pasinerkite į užburiančią ir paslaptingą atmosferą. Energizuojančios viršutinės greipfrutų natos pažadina jūsų pojūčius, o širdyje skleidžiasi medžio sandalmedžio ir tamsių pačiulų aromatas. Bazinės natos maloniai nustebina šilta vanile, jausmingu muskusu, gintaru ir tonka pupelėmis.

 

Šis juodos spalvos buteliukas su aukso detalėmis, sukurtas jūsų interjerui papildyti, akimirksniu suteikia prabangos ir elegancijos bet kuriam kambariui. Jo elegantiška ir rafinuota išvaizda sustiprina estetinį jūsų erdvės patrauklumą, todėl jis tampa išskirtiniu aksesuaru, džiuginančiu ir jusles, ir akis.

 

TED SPARKS siūlo ne tik išskirtinį namų kvapą, bet ir puikią dovanos idėją. Į prabangią dovanų dėžutę supakuoti namų kvapai Patchouli & Musk tampa idealia dovana ypatingomis progomis arba tiesiog norint parodyti dėkingumą mylimam žmogui. Išskirtinė pakuotė sustiprina dovanojimo įspūdį, nes ją malonu išpakuoti ir atskleisti nuostabų aromatą.

Pajuskite aromatingą Patchouli & Musk namų kvapo simfoniją su kruopščiai atrinktomis natomis. Gaivinančios viršutinės greipfrutų ir apelsinų natos sukuria gaivią ir pakilią atmosferą. Vidurinės rožių žiedlapių ir jazminų natos suteikia gėlių elegancijos, o bazinės eglės, sandalmedžio, pačiulių, burboniškos vanilės ir saldaus muskuso natos pripildo orą šilumos, gilumo ir jausmingumo. Kartu šios harmoningos natos sukuria kerintį aromatą, kuris jūsų namus pavers ramybės ir jaukumo šventove.

 

TED SPARKS garsėja ne tik išskirtiniais namų kvapais, bet ir kvapiosiomis žvakėmis. Kiekviena žvakė kruopščiai sukurta taip, kad savo užburiančiu kvapu ir šiltu, mirguliuojančiu švytėjimu pagyvintų jūsų erdvę. Suderinus geriausius ingredientus ir kruopštų dėmesį detalėms, žvakės sukuria raminančią aplinką, kuri praturtina jūsų pojūčius.

Graži Patchouli & Musk namų kvapo pakuotė yra puikus pasirinkimas dovanoti. Nesvarbu, ar tai būtų gimtadienis, ar jubiliejus, ar bet kokia kita ypatinga proga, prabangūs gaminiai yra gražiai pateikti ir lengvai supakuojami, o tai suteikia gavėjui papildomo malonumo.

 

Pajuskite TED SPARKS namų kvapų kolekcijos grožį ir žavesį. Tegul užburiantis pačiuliais ir muskusu dvelkiantis kvapas persmelkia jūsų aplinką, sukurdamas jaukią ir kviečiančią atmosferą. Paverskite savo namus atsipalaidavimo ir pasimėgavimo šventove su šiais išskirtiniais kvepalais ir žvakėmis. Pasinerkite į kitokį estetikos pasaulį, kuriame grožis, prabanga ir išskirtiniai kvapai susijungia, kad pagerintų jūsų namų ir dovanų patirtį.

 

Prieinamumas: Liko 2

Talpa

200ml

Kvapas

Viršutinės natos: apelsinas, greipfrutas. Vidurinės natos: rožių žiedlapiai, jazminas Bazinės natos: eglė, sandalmedis, pačiulis, burboninė vanilė, saldus muskusas.

Gamintojas

TED SPARKS, Nyderlandai

PATCHOULI & MUSK namų kvapas, 200ml derioreu ted sparksPATCHOULI & MUSK namų kvapas, 200ml, TED SPARKS
30,00 

Prieinamumas: Liko 2

Scroll to Top