fbpx
OVAL padėkliukas, gipsas, 18x9cm, auksas, DERIOR.EU

13,95 

OVAL padėkliukas, gipsas, 18x9cm, auksas, DERIOR.EU

Rankų darbo padėkliukas, kuri gaminamas iš gipso, dengiamas ausko folija, lakuojamas spacialiu laku.

Panaudok jį kaip padėkliuką žvakėms, namų kvapams, pasidėti raktams, akiniams ar kitoms smulkmenoms. Šis rankų darbo padėkliukas neabejotinai suteiks bet kuriam interjerui išskirtinumo ir šilumos, nes jis tinka nuo klasikinio iki itin modernaus stiliaus namuose. Puikiai tinka su mūsų rankų darbo žvakėmis DOVYDAS ir BUDA.

Aukso spalvos dekoro elementai ypatingai pagyvina tavo interjerą, suteikia prabangos jausmą. Specialia ausko folija dengtas gaminys išsiskiria savo unikalumu, nes kiekvieną kartą dengiasi skiritngai ir neįmanoma vienodai sukurti dviejų tokių pačių dirbinių. Derink su tamsiomis spalvomis, taip dar labiau išryškės auksos spalva, derinant su švelnesnėmis, pastelinėmis spalvomis sukursi ramesnį derinį. Buvo laikmetis, kai aukso spalva interjeruose karaliavo ir statusą karališką turėjo, paskui persisotinimas jai prilipdė kičo etiketę, o dabar į šiuolaikiškus namus ši spalva įsiveržė su nauja jėga ir visai kitaip interpretuojama. Ir visgi jokiems stereotipams aukso spalva nepaklūsta.

Profesionalai apie aukso spalvą kalba labai prieštaringai – vieni tvirtina, kad interjere ja dekoruotų paviršių galėtų būti ne daugiau nei dešimtadalis, kiti gerokai liberalesni, leidžia jai skirti iki trečdalio ploto… Bet kuriuo atveju visi dizaineriai vieningai sutaria, kad svarbiausia – saiko jausmas ir stiliaus pojūtis, ir ši spalva neatrodys pretenzingai.

Įdomu tai, kad nuotraukose ir realybėje aukso spalva atrodo skirtingai. Taip yra dėl metalo spindesio, kurio negali atkartoti nei popierius, nei kompiuterio monitorius, ir tik mūsų akys mato ją tokią, kokia iš tiesų yra. Auksinė spalva tinka tiek nedideliems, tiek erdviems kambariams. Brangųjį metalą primenanti apdaila ir detalės sukuria pakylėtą interjero nuotaiką, o praktiškąja prasme tokie paviršiai, atspindėdami šviesą, vizualiai praplečia erdvę, pripildo ją spindesio. Tačiau jos perteklius sunkiai priimtinas akims, ypač ryškiai apšviestose patalpose, kur auksinė spalva dar ir meta atspindžių – jeigu jų daug, tai gali sukelti diskomforto jausmą. Taigi atsižvelgiant į apšvietimą interjero elementus reikia išdėstyti labai apgalvotai.  Daugiau skaitykite

DĖMESIO:

Kiekvienas mūsų pagamintas padėkliukas yra rankų darbo, todėl galimi nežymūs matmenų skirtumai, paviršiaus nelygumai.

Valyti drėgna šluoste, nepalikti skysčių, netinka maisto produktams.

Prieinamumas: Liko 1

Matmenys

Medžiagos

Gipsas

Spalva

Sendintas auksas

Dėmesio

Valyti drėgna šluoste, netinka maisto produktams.

Gamintojas

DERIOR.EU, MB Donatus LT, Lietuva

OVAL padėkliukas, gipsas, 18x9cm, auksas, DERIOR.EUOVAL padėkliukas, gipsas, 18x9cm, auksas, DERIOR.EU
13,95 

Prieinamumas: Liko 1

Scroll to Top