fbpx
OSMOSE staltiesė, 110x180cm, garstyčių/rusva, medvilnė, Le Jacquard Francais

115,95 

OSMOSE staltiesė, 110x180cm, garstyčių/rusva, medvilnė, Le Jacquard Francais

Osmose – tai labai švelni gėlių kompozicija, pasižyminti nevaržoma ir itin natūralia kaimo dvasia, sudaryta iš vientiso modernaus dizaino, užtikrinančio didesnį paprastumą. Pikantiškų pastelinių spalvų paletė: pudros rožinė, žibuoklių geltona ir kviečių smėlio spalva sukuria natūralią, moterišką, švelnumo kupiną atmosferą. 100% medvilnė, itin jaukūs trumpi kutai.

Ši staltiesė išausta iš specifinės neapdorotos ir natūralios išvaizdos verpalų, kurie suteikia jai neprilygstamo minkštumo ir elastingumo.

Pagaminta iš 100 % ilgapluoštės šukuotinės medvilnės, kad klientams būtų užtikrinta aukščiausia kokybė. Dėl ilgiausio pluošto audinys yra švelnus, tobulai glotnus, jaukus prisilietimui, turi lengvo blizgesio, kas suteikia staltiesei dar daugiau prabangos.

Jos universlumas tau patiks – gali naudoti kaip pledą šiltam apsigaubimui, neabejotinai daili staltiesė arba dailus užtiesalas ant minkštų baltų, o gal paklotas pikniko metu.

Priežiūra

Skalbkite įprastu būdu ne aukštesnėje kaip 60 °C temperatūroje.

Be balinimo (baliklio). Negalima džiovinti džiovyklėje.

Lyginti ne aukštesnėje kaip 200 °C temperatūroje (3 balai).

Jokio profesionalaus cheminio valymo.

Prieinamumas: Liko 1

Matmenys

Spalva

Garstyčių/rusva

Sudėtis

100% medvilnė

Gramatūra

225gr/m2

Gamintojas

Le Jacquard Francais, Prancūzija

OSMOSE staltiesė, 110x180cm, garstyčiųrusva, medvilnė, Le Jacquard Francais derioreuOSMOSE staltiesė, 110x180cm, garstyčių/rusva, medvilnė, Le Jacquard Francais
115,95 

Prieinamumas: Liko 1

Scroll to Top