fbpx
ON THE GO termo krepšys, pilkas, 35x19x21 cm, 14l, Guzzini

Original price was: 49,95 €.Current price is: 24,97 €.

Sale!

ON THE GO termo krepšys, pilkas, 35x19x21 cm, 14l, Guzzini

On The Go termo krepšys yra elegantiškas ir funkcionalus, pasižymi geromis šaldymo ir nepralaidumo vandeniui savybėmis, tačiau tuo pačiu yra stilingas. Jo šiluminę izoliaciją užtikrina aliuminio folija, esantis viduje, o vidinių siūlių nebuvimas neleidžia skysčiams išbėgti ir užtikrina maksimalų atsparumą vandeniui. Ypatingai talpus, nes jo tūris net 14l. Italų gamintojas Guzzini nuolat priastato išskirtinio dizaino, medžiagiškumo prekes.

 

Piknikas – tai puikus būdas pabūti gamtoje su draugais ir šeima, mėgaujantis gardžiais skanėstais. Kad pikniko įspūdžiai būtų dar geresni, apsvarstykite galimybę investuoti į termo krepšį – universalų ir praktišką sprendimą, kaip maistą ir gėrimus išlaikyti šviežius ir idealios temperatūros.

 

Jo vidus išklotas šilumine medžiaga, kuri veiksmingai sulaiko šaltį arba šilumą viduje, priklausomai nuo to, kokį turinį norite išsaugoti. Todėl tai puikus iškylų palydovas, užtikrinantis, kad maistas išliktų apetitiškas ir saugus valgyti, nepriklausomai nuo oro sąlygų.

 

Svarbiausias privalumas – galimybė išlaikyti greitai gendančius maisto produktus vėsius ir neleisti jiems sugesti. Nuo gaivių salotų iki sultingų vaisių ir gardžių desertų – galite supakuoti savo mėgstamus patiekalus nesijaudindami, kad jų šviežumas sumažės. Be to, galima įdėti ledo paketus, todėl gėrimai išliks gaiviai šalti net ir karščiausiomis vasaros dienomis.

Termo krepšiai ne tik praktiški, bet ir skatina aplinkosauginį sąmoningumą. Naudodami jį vietoj vienkartinių indų ar plastikinių maišelių, mažinate atliekų kiekį ir prisidedate prie švaresnės aplinkos – tai mažas, bet reikšmingas žingsnis tvarumo link.

Krepšys turi patogų ir tvirtą diržą per petį, paslėptą techninį užtrauktuką, užtikrinantį minimalistinį dizainą, jį puošia plieninė sagtis. Techninė medžiaga, iš kurios ji pagaminta, yra patvari, atspari plyšimui ir lengvai skalbiama. Pilkas audinys lengvai valomas, nebus baisu jo dėti ant žolės.

 

 

Prieinamumas: Liko 5

Talpa

14,5l

Matmenys

Spalva

Pilka

Medžiagos

PET, PL, PVC, nerūdijantis plienas

Gamintojas

Guzzini, Italija

ON THE GO termo krepšys, pilkas, 35x19x21 cm, 14l, Guzzini derioreuON THE GO termo krepšys, pilkas, 35x19x21 cm, 14l, Guzzini
Original price was: 49,95 €.Current price is: 24,97 €.

Prieinamumas: Liko 5

Scroll to Top