fbpx
MOUNTAIN žolelių arbata, Rhoeco

7,15 

Sale!
Kodas arb733027 Kategorijos , , Tags , , , , ,

MOUNTAIN žolelių arbata, Rhoeco

Sideritas yra plačiai žinomas kaip „graikų kalnų arbata“ ir yra vietinė graikų floros rūšis, auganti daugiau nei 1000 metrų aukštyje. Trys skirtingos kalnų arbatos veislės, kurias pasirinkome savo mišiniui, auga skirtingose Graikijos geografinėse dalyse ir skiriasi tiek morfologija, tiek eterinių aliejų kiekiu, apibūdinančiais jų unikalų skonį, skonį ir kitas kokybės savybes.

Sudėtis: Sideritis scardica , Sideritis raeseri, Sideritis syriaca.

Šis ypatingas mišinys dėl savo išskirtinumo sugeba užfiksuoti graikų tradicijos esmę ir nepakartojamus graikiško kaimo kvapus.

Kalnuotos ekosistemos yra dideliame aukštyje, toli nuo žmogaus sukeltos intervencijos, apsuptos natūralios teritorijos, turinčios turtingą biologinę įvairovę. MOUNTAIN žolelių arbatos mišinys nukels jus į plynaukštę, kurioje stimuliuojamas žmogaus protas ir filtruojami šiuolaikinio gyvenimo toksinai, imituodami natūralių ekosistemų savisaugos elgesį.

Tvarumas: kai arbata bus sunaudota, pakartotinai naudokite jos indą ir paverskite jį vazonėliu! Vykdykite užrašo galinėje pusėje pateiktas instrukcijas, raskite ekologišką sėklų lazdelę ir užsiauginkite savo žolelių. Atlikite savo vaidmenį aplinkos apsaugoje, taikydami žiedinės ekonomikos modelį ir sumažindami atliekų kiekį.

Arbatai naudojamos tik sveikos, geriausios ekologiškų žolelių dalys (gėlės, sėklos, lapai), kurios prieš pakuojant rankiniu būdu išrūšiuojamos rankomis. Visos žolelės yra surinktos iš nedidelių ekologiškų šeimos ūkių Graikijoje. Visi procesai atliekami rankomis, pradedant auginimo būdais ir baigiant rūšiavimu ir pakavimu, kurie gaminami sertifikuotose įmonėse Salonikuose, Graikijoje. Žolelės yra aukščiausios kokybės ir nepraranda nei skonio, nei kvapo.

Visi produktai susideda iš 100% ekologiškų džiovintų žolelių ir nieko daugiau. Jokių priedų, saldiklių, jokio papildomo skonio.

Paruošimo būdas:

Šaukštelį žolelių arbatos užplikyti karštu, bet ne verdančiu vandeniu. Leisk pabūti iki 10 min ir tada skanauk.

Taip pat nepamiršk, kad ši žolelių arbata puikiai tinka gaminti ir šaltą arbatą. Žiupsnelį arbatos užpilk šaltu vandeniu ir palik mažiausiai 6 valandoms. Geriausia tai, kad arbata nebus per stipri, nes ji atiduos tiek skonio, kiek reikia – nei per daug, nei per mažai. Patiekiant gali paskaninti medumi, citrina. Dar daugiau gaivos suteiks įdėti ledo kubeliai. Tai idealus pasirinkimas karštuoju metų laiku.

Prieinamumas: Liko 1

Sudėtis

Sideritis scardica , Sideritis raeseri, Sideritis syriaca

Svoris

20g

Paruošimas

1g arbatžolių užplikyti 170ml apie 95C vandens, palaikyti 8-10min.

Gamintojas

Rhoeco, Graikija

zoleliu arbata mountain, ekologijaMOUNTAIN žolelių arbata, Rhoeco
7,15 

Prieinamumas: Liko 1

Scroll to Top