fbpx
MINI, kvepiančių žvakių rinkinys, TED SPARKS

16,68 

Sale!
MINI, kvepiančių žvakių rinkinys, 3 vnt. x 20 h, TED SPARKS

 

Daili pakuotė palengvina pakavimą, jeigu tai bus dovana. Medvilninė dagtis. Net trys skirtingi aromatai taps puikia dovana kitems, o gal ir sau.

Prieinamumas: Liko 4

MINI, kvepiančių žvakių rinkinys, 3 vnt. x 20 h, TED SPARKS

 

Gamintojas TED SPARKS kuria ne tik nuostabius namų kvapus, bet ir kvepiančias žvakes.

Tai puiki dovana sau ar kitam žmogui. Šį stilingą trio sudaro trys skirtingo kvapo  žvakės: Bamboo & Peony, White Tea Chamomile ir Fresh Linen. Kvapai sukuria šiltą namų atmosferą ir suteikia kiekvienam kambariui prabangos įspūdį.
Žvakių rinkinys pateikiamas prabangioje dėžutėje ir yra puiki dovana. Su trimis stikliniais indeliais iškart papildysite interjerą nuotaikingu aksesuaru ir suteiksite kiekvienam kambariui gardų kvapą. Kvapiosios žvakės Ted Sparks turi vieną dagtį, pagamintos iš maišyto sojų vaško, o jų degimo trukmė – 20 valandų. Pakuotė yra daugkartinio naudojimo ir gali tarnauti kaip graži dėžutė saugojimui.

Daili pakuotė palengvina pakavimą, jeigu tai bus dovana. Medvilninė dagtis.

Leisk sau pasinerti į užliejančių kvapų ir minčių jūrą, atsipalaiduok ir pamilk naujai atrastus pojūčius.

PATARIMAS. Kuomet nedegini kvepiančios žvakės patartina ją uždengti stikliniu gaubtu, tokiu būdu jos skleidžiamas aromatas ilgiau ir išraiškingiau pasklis tavo namuose.

 

DĖMESIO! 

Deginant žvakes privalu laikytis šių saugumo taisyklių:

 • Nestatyti žvakių šalia lengvai užsiliepsnojančių daikų.
 • Nepalikti degančios žvakės be priežiūros. Prieš išeinant iš patalpos užgesinti žvakes ir įsitikinti, kad knatas nesmilksta.
 • Laikyti žvakes vaikams ir gyvünams nepasiekiamoje vietoje.
 • Žvakes deginti išvėdintoje, bet be skersvejų patalpoje. Taip galima išvengti nelygaus degimo, suodžių, vaško varvėjimo. Skersvejai pavojingi, nes gali nupusti liepsnos kibirkštį ir sukelti gaisrą.
 • Žvakes deginti ant stabilaus, karščiui atsparaus paviršiaus.
 • Į tirpstantį vašką nemesti nudegusio knato, degtukų ir panašiai.
 • Nedeginti žvakių šalia galinčių užsiliepsnoti daiktų: užuolaidų, kilimo, knygų ir kitų daiktų.Laikyti degančias žvakes toliau nuo judančių  žmonių, kadangi neapdairiai pasilenkus ar
 • papūtus vėjui gali užsidegti drabužiai ar plaukai.
 • Neliesti ir nenešioti degančios žvakės.
 • Neleisti liepsnai siekti indo kraštų – jis gali trūkti. Nedeginti žvakės suskilusiame ar kitaip pažeistame inde.
 • Deginant daugiau nei vieną žvakę, palikti bent 10cm tarpą tarp dviejų žvakių. Dėl karščio nuo vienos žvakės liepsnos gali susidaryti kylančio oro srovė ir šalia esanti žvakė ims nelygiai degti, gali pradèti tirpti kitos žvakės sienelės.
 • Žvakes geriausia užgesinti ne užpučiant, o specialiu gaubtuvėliu, kadangi pučiant vaškas gali išsilieti arba per stipriai paputus galite aptaškyti šalia esančius daiktus.
Kvapas

Bamboo/peony – pudrinis muskusas, gintaro akcentas, bambukas, bijūnas., Fresh linen – citrinų, galbanų, aldehidų natos, edvilnės žiedai, jūros natos, apelsinų žiedai, gintaras, muskusas, tonka pupelės, vanilė, sandalmedis., White Tea Chamomile – baltoji arbata, ramunėlės, augalai, tonka.

Degimo laikas

3 vnt. x 20 h

Saugumas

Nepalikti degančios žvakės be priežiūros.

Gamintojas

TED SPARKS, Nyderlandai

MINI, kvepiančių žvakių rinkinys, 3 vnt. x 20 h, TED SPARKSMINI, kvepiančių žvakių rinkinys, TED SPARKS
16,68 

Prieinamumas: Liko 4

Scroll to Top