fbpx

Mes, vizija, misija

Misija

Esame tam, kad padėtumėme Jums atrasti estetiškus ir funkcionalius daiktus namams, darbo erdvėms, dovanoms ar kitiems poreikiams. Visada atrenkame laiko patikrintus gamintojus, kurie siūlo ne tik daiktą, bet ir sprendimą tam tikrai situacijai. Skiriame didelį dėmesį medžiagiškumui, kiek tik leidžia galimybės renkamės kuo tvaresnius daiktus, nes norisi ne tik sau, bet ir savo klientams suteikti tokią galimybę. 

Mes tikime, kad namai – tai daugiau nei tik vieta gyventi, tai šventovė, unikalaus stiliaus atspindys, komforto ir įkvėpimo šaltinis. Esame įsipareigoję pakylėti namus, siūlydami rinktinius namų apyvokos reikmenis ir interjero elementus, kurie kiekvienai gyvenamajai erdvei suteikia grožio, funkcionalumo ir asmenybės. 

 

Mes

Esame jauna komanda, tačiau gyvenimiška patirtis kitose sferose leido suprasti – norint gyventi harmoningai ir jausti ypatingą ryšį su aplinka būtina gerai jaustis ne tik savo viduje, bet ir mėgautis jaukiais namais, mums priimtinomis erdvėmis ir kurti šiltus jausmus su aplinkiniais. Net mažos namų interjero detalės gali pakeisti jūsų nuotaiką, suteikti kitų spalvų, pojūčių. Todėl nebijokite eksperimentuoti. Kad viskas būtų paprasčiau – stengiamės klientams pateikti išskirtinius produktus. Kurkite, keiskite ir džiuginkite save ir kitus.

Siekiame tiekti laiko išbandymą išlaikančius gaminius. Mūsų komanda kruopščiai atrenka kiekvieną mūsų kataloge esantį gaminį ir užtikrina, kad jis atitiktų aukščiausius kokybės ir ilgaamžiškumo standartus. Norime, kad mūsų klientai investuotų į gaminius, kurie ne tik pagražintų jų namus, bet ir išliktų kartų kartoms.

Kiekvienas žmogus turi savitą skonį ir stilių, ir mes gerbiame šią įvairovę. Mūsų gaminių asortimentas apgalvotai sukurtas taip, kad atitiktų įvairius poreikius – nuo šiuolaikinių ir minimalistinių iki klasikinių ir eklektiškų. Siūlome universalius interjero elementus, kurie leidžia klientams išreikšti savo asmenybę ir sukurti erdves, kurios su jais rezonuoja.

Suprantame, kad kavos entuziastams kavos gaminimo procesas yra menas. Todėl siūlome rinktis kavos virimo aparatus, kurie yra ne tik veiksmingi, bet ir sukurti taip, kad kavos gaminimo patirtis būtų dar geresnė. Mūsų kavos virimo aparatuose suderintos inovacijos, tikslumas ir paprastumas, kad kiekvieną kartą galėtumėte išvirti tobulą puodelį.

Viskas, ką darome, priklauso mūsų klientų dėmesiui. Esame įsipareigoję teikti išskirtinį klientų aptarnavimą, įskaitant naudingą informaciją apie gaminius, veiksmingą pristatymą ir operatyvią pagalbą. Siekiame, kad apsipirkimas pas mus būtų malonus ir nesudėtingas.

Rūpinamės savo poveikiu aplinkai ir, kai tik įmanoma, stengiamės rinktis tvarius produktus. Mūsų įsipareigojimas atsakingai apsirūpinti ištekliais ir ekologiška praktika užtikrina, kad mūsų gaminiai ne tik pagerintų namus, bet ir prisidėtų prie geresnės planetos ateities kartoms kūrimo.

Be savo produktų, mes siekiame kurti gyvybingą ir aktyvią klientų bendruomenę, kuri dalijasi mūsų aistra gražiems namams ir išskirtinei kavai. Siūlome išteklių, įkvėpimo ir ekspertų patarimų, kad padėtume klientams kuo geriau išnaudoti savo gyvenamąsias erdves.

Vizija

Plėsti žinių ir gamintojų ratą, kas leis išsiskirti iš kitų kompanijų. Noras veikti ir kurti, kuris suderinamas su įmonės veikla. Tikime, kad paprastas ir nuoširdus bendradarbiavimas tarp pirkėjo ir pardavėjo sukuria neįkainojamas vertybes – pasitikėjimą, bičiulystę bei norą bendrauti. Kuriame ne tik prekyba paremtą verslą, bet tuo pačiu siekiame suburti bendraminčių ratą, mokytis vienas iš kito, plėtoti naujas idėjas, kurios suburia bendravimui ir leidžia  Jums mėgautis maloniomis akimirkomis.

Mūsų ateities elektroninės parduotuvės vizija – tai parduotuvė, kurioje inovacijos, patogumas ir personalizavimas sklandžiai sujungiami, kad būtų sukurta neprilygstama apsipirkimo internetu patirtis. Mes įsivaizduojame platformą, kuri numato ir patenkina įvairius kiekvieno kliento poreikius ir pageidavimus.

Šioje elektroninėje parduotuvėje pažangiausios technologijos leis pirkėjams virtualiai  įsivaizduoti namų dekorą ar išbandyti prietaisus prieš perkant.

Ateities elektroninėje parduotuvėje pirmenybė bus teikiama tvarumui – joje bus siūlomi ekologiški produktai ir skaidri informacija apie kiekvieno daikto poveikį aplinkai. Ji taip pat teiks pirmenybę saugumui, užtikrindama, kad klientų asmeniniai duomenys būtų apsaugoti.

Siekiame sukurti e. parduotuvės bendruomenę, skatinančią priklausomybės jausmą ir bendras vertybes. Klientai galės bendrauti su bendraminčiais, dalytis atsiliepimais ir rekomendacijomis, dalyvauti virtualiuose renginiuose ar seminaruose.

Galiausiai, mūsų vizija – sukurti virtualią prekyvietę, kurioje derėtų geriausi internetinio ir neinternetinio apsipirkimo aspektai, kad apsipirkimas būtų malonus, veiksmingas ir visiems asmeniškai pritaikytas. Ir svarbiausia – dirbame fizinės parduotuvės įgyvendinimo link, nes norisi, kas pirkėjai galėtų produktus pamatyti ir gyvai, įsivertinti jų praktiškumą, dizainą ir kitus niuansus.

VISKAS SLYPI DETALĖSE.

Scroll to Top