fbpx
MELIOR kavinukas, 600 ml, BODUM

34,93 

Sale!

MELIOR kavinukas, 600 ml, BODUM

BODUM® kompanijos MELIOR kavinukassu filtru leidžia lengvai paruošti šviežią kavą aplinkai nekenksmingu būdu. Šis MELIOR kavinukas nustato naujus skanios kavos ruošimo standartus – nėra popieriaus filtrų ar kitų atliekų, tik grynas skonis. Kavinukas MELIOR turi itinsmulkaus tinklelio nerūdijančio plieno filtrą, todėl nereikia pirkti popierinių filtrų ar kavos kapsulių. Tai taip pat leidžia aromatui atsiskleisti natūraliai – nebėra popierinių filtrų, kurie sugeria eterinius aliejus ir skonio natas.

• Karštas vanduo lėtai ir tolygiai paskleidžiamas ant maltų kavos pupelių, leidžiantis atsiskleisti sodriam skoniui ir stipriam aromatui

• Nuolatinis nerūdijančio plieno filtras – nereikia pirkti naujų filtrų

• Lengva pakelti ir laikyti dėl lygios, kontūrinės rankenos

• Dekanteris iš beskonio borosilikatinio stiklo

• Galima plauti indaplovėje

• Pagaminta Europoje

Kavinukas yra subtilus ir rankų darbo būdas paruošti puikų puodelį kavos. Tai metodas, kuriame karštas vanduo palaipsniui pilamas per maltas kavos pupeles, kurios yra vietoje specialaus filtravimo įrenginio. Šis procesas užtikrina šviežią, aromatingą ir puikiai subalansuotą kavos skonį.

Šis kavinukas leidžia jums pilnai pasinerti į kavos gaminimo ritualą ir pasigaminti asmeniškai pritaikytą puodelį. Jūs turite visą kontrolę – nuo pupelių pasirinkimo iki vandens temperatūros ir pilimo greičio. Rezultatas yra skanus, aromatingas ir šviežias puodelis kavos, kurį galite mėgautis ir dalintis su draugais.

“Pour over” kavos gaminimo būdas taip pat tinka kavos entuziastams, kurie siekia išreikšti savo kavos skonio subtilybes. Tai ne tik malonus kavos puošmena, bet ir šiek tiek ritualas, kurį galite mėgautis kiekvieną dieną. Patirkite “pour over” kavos magiją ir mėgaukitės skaniausia kava, kokią jūs kada nors ragavote.

Prieinamumas: Liko 1

Talpa

0,6l

Medžiagos

Borosilikatinis stiklas, plienas, plastikas

Priežiūra

Galima plauti indaplovėje

Gamintojas

BODUM, Danija

MELIOR kavinukas, 600ml derioreuMELIOR kavinukas, 600 ml, BODUM
34,93 

Prieinamumas: Liko 1

Scroll to Top