fbpx
MELANTHIUM virtuvinis rankšluostis, 48×70 cm, KOUSTRUP

14,00 

MELANTHIUM virtuvinis rankšluostis, 48×70 cm, KOUSTRUP

Ekologiškas medvilninis rankšluostis su melsvų žiedų augalų motyvais.

Supakuotas atskirai į suirstantį celofaninį maišelį.

Šis medvilninis virtuvinis rankšluostis yra nepakeičiamas virtuvės pagalbininkas! Jis yra 48×70 cm dydžio ir taps nepakeičiamu įrankiu jūsų kasdienėje virtuvės veikloje.

Mūsų virtuviniai rankšluosčiai yra pagaminti iš aukštos kokybės 100% medvilnės, todėl jie yra itin minkšti ir gerai sugeriantys drėgmę. Tai reiškia, kad galėsite greitai ir efektyviai išdžiovinti rankas po rankų plovimo arba nuvalyti lašus nuo indų ir paviršių, taip pat puikiai tiks paimti karštus indus.

Šie rankšluosčiai yra labai patvarūs ir ilgaamžiai, tad jums nereikės dažnai keisti. Juos galite lengvai prižiūrėti – tiesiog skalbkite juos su kitais tekstiliniais daiktais, ir jie liks švarūs ir malonūs naudoti.

Naudodami mūsų virtuvinį rankšluostį, ne tik išlaikysite tvarką virtuvėje, bet ir suteiksite jai šiek tiek papildomo stiliaus. Jų įvairios spalvos ir dizainai leis jums pasirinkti tokią, kuri atitiks jūsų virtuvės interjerą.

Tai puiki dovana sau arba kitiems, kurie vertina praktiškus ir kokybiškus virtuvės reikmenis. Pasirinkite mūsų medvilninius virtuvinius rankšluosčius ir paverskite virtuvės darbus dar malonesniais ir efektyvesniais!

Prieinamumas: Liko 2

MELANTHIUM virtuvinis rankšluostis, 48x70cm derioreuMELANTHIUM virtuvinis rankšluostis, 48×70 cm, KOUSTRUP
14,00 

Prieinamumas: Liko 2

Scroll to Top