fbpx
MAT stalo įrankių rinkinys, 30d., 6 asm., Premano

69,00 

MAT stalo įrankių rinkinys, 30d., 6 asm.

Nesenstančio dizaino stalo įrankių rinkinys 6 asmenims, 30 dalių – idealiai tinka kasdieniam naudojimui ir šventėms.
Stalo įrankių rinkinys tiek kasdieniniam maistui, tiek šventinėms progoms su šeima ir draugais. Kad kiekvienam patiekalui po ranka būtų tinkami stalo įrankiai, rinkinyje yra šeši valgomieji šaukštai, šakutės, peiliai, kavos šaukštai ir pyrago šakutės. Žinoma, pagamintas iš aukštos kokybės nerūdijančio plieno. Jūsų stalas bus stilingai paruoštas šeimos vizitams, šventinėms progoms ir kasdieniam valgiui. Be gražių indų ir tinkamų stiklinių, šventiškai padengtam stalui būtini ir prašmatnūs stalo įrankiai.

Ergonomiška forma, subalansuotas svoris ir suapvalinti galiukai užtikrina patogų naudojimą. Pagaminti iš aukštos kokybės nerūdijančio plieno (18/10) peiliai (monoblokai) pagaminti iš aukštos kokybės ašmenų plieno (420) su rankomis šlifuotu dantytu kraštu ir tai užtikrina dar geresnį pjovimo našumą. Monobloko peiliai susideda iš 420 ašmenų plieno gabalo, kuris yra ypač aštrus ir pasižymi ilgalaikiu aštrumu. Jis taip pat yra ypač storas, todėl ne taip greitai deformuojasi.

Nerūdijantis ir plaunamas indaplovėje.
Naudojamas 18/10 nerūdijantis plienas yra atsparesnis įbrėžimams ir rūdims, jį galima plauti indaplovėje, tik visada atsiminkite, kad išsiplovus būtina praverti indaplovės dureles, nes garai turi pasišalinti iš indaplovės, nebent jūsų indaplovė turi automatinį durelių atidarymą! Dėl vientisų dalių ir tvirto medžiagos storio stalo įrankiai nesilanksto.

Puikiai tinka ir kaip dovana
Stalo įrankiai yra elegantiškoje juodoje dėžutėje, kurioje gražiai pateikiami visi stalo įrankiai. 30 dalių stalo įrankių rinkinys puikiai tiks ir kaip dovana įvairiomis progomis.

Į komplektą įeina sertifikuotas OEKO-TEX veltinio maišelis. Taigi visada turėkite stalo įrankius su savimi, kai esate kelyje, ir galite juos pasiimti, pavyzdžiui, į biurą ar iškylą.

30 dalių stalo įrankių rinkinys:

 • idealiai tinka mažiems namų ūkiams ir iki 6 žmonių,
 • kiekvienas susideda iš 6 peilių, šakučių, šaukštų, arbatinių šaukštelių ir torto šakučių.
 • Stalo įrankių dalys yra pagamintos iš vieno aukštos kokybės nerūdijančio plieno (18/10) gabalo, todėl yra praktiškai nesunaikinamos, nes neturi atskirų dalių, kurios nukrenta.
 • Monobloko peiliai susideda iš 420 ašmenų plieno gabalo, kuris yra ypač aštrus ir pasižymi ilgalaikiu aštrumu.
  Rankų darbas: dantytas peilio ašmenų kraštas yra šlifuotas rankomis, todėl yra ypač aštrus. Su juo galima be vargo pjaustyti net kietesnius maisto produktus, tokius kaip mėsa. Jei reikia, ašmenų plieną galima lengvai pagaląsti.
  Labai lengva valyti: elegantišką stalo įrankių rinkinį galima lengvai plauti indaplovėje arba rankomis.
  Plonas dizainas atrodo elegantiškas ir neturi jokių smulkmenų.
 • Forma su užapvalintais kraštais patogiai jaučiasi rankoje.
 • Ant matinio šepetėlio paviršiaus mažiau matomi pirštų atspaudai ir smulkūs įbrėžimai.
  Praktiška ir švaru: stalo įrankių rinkinį galite gabenti dėkle, nesutepdami krepšio. Išdėliokite juos taip, kad sutaupytumėte vietos: šakutė priekyje, šaukštas viduryje, peilis gale.
  Dėklo veltinis pagamintas iš 100% perdirbto plastiko iš PET butelių ir yra sertifikuotas pagal OEKO-TEX standartą. Dėklas užsidaro dviem magnetiniais mygtukais.
  Rinkinys yra stilingoje dovanų dėžutėje, todėl yra puiki dovana. Dėžutės paminkštinimo dėka joje puikiai galima laikyti ir stalo įrankius.

Prieinamumas: Liko 2

Kiekis

30 dalių, 6 peiliai, 6 šakutės, 6 šaukštai, 6 šaukšteliai, 6 šakutės desertui

Medžiagos

Matinis plienas

Priežiūra

Galima plauti indaplovėje

Gamintojas

Premano GmbH & Co. KG, Vokietija

MAT stalo įrankių rinkinys, 30d., 6 asm. derioreuMAT stalo įrankių rinkinys, 30d., 6 asm., Premano
69,00 

Prieinamumas: Liko 2

Scroll to Top