fbpx
MARMURAS padėklas, 30x20cm, žalias, Jay Hill

35,00 

Kodas JH168861 Kategorijos , , , Tags ,

MARMURAS padėklas, 30x20cm, žalias

Dabar gali stilingai patiekti maistą, patiekalus ir užkandžius, laikyti jame žvakes, namų kvapus, papuošalus.

Tik sugalvok ir naudok taip, kaip tau atrodo tinkamiau.

Padėklas pagamintas iš žalios spalvos marmuro, todėl yra ne tik nuostabus ir unikalus, bet ir labai tvirtas bei patvarus.

Jo paaukštinti krašteliai neleis daiktams iškristi iš padėklo, todėl net ir neturintys tiesaus pagrindo objektai jame puikiai išsilaikys.

Kurk savo namus estetiškai ir įsileisk tikras medžiagas, kurios tarnaus ilgai.

Pasaulyje, pripildytame modernių ir sintetinių medžiagų, natūralių elementų žavesys išlieka neprilygstamas. Padėklas, pagamintas iš žalio akmens, įkūnija šį nesenstantį susižavėjimą gamtos stebuklais, sklandžiai sujungiantį estetinį žavesį su funkciniu naudingumu.

 

Žaliojo akmens pasirinkimas padėklui gaminti byloja apie pirmenybę tiek elegancijai, tiek aplinkai. Žalios spalvos akmuo yra mėgstamas dėl žavingų atspalvių, primenančių vešlius miškus ir ramias pievas. Ši spalva sukelia ramybės ir pusiausvyros jausmą, todėl tai puikus pasirinkimas norint bet kuriai erdvei suteikti gamtos grožio.

 

Gamintojai dažnai renkasi žalią akmenį dėl unikalių savybių. Žalio akmens raštų ir atspalvių kintamumas užtikrina, kad kiekvienas padėklas yra unikalus ir paženklintas pačios Motinos Gamtos parašu.

 

Jų grožis taip pat apima jų ekologiškumą. Skirtingai nuo plastiko ar sintetinių medžiagų, kurios gamybos ar šalinimo metu gali pakenkti aplinkai, akmuo yra tvarus ir atsinaujinantis išteklius. Tai įkūnija sąvoką „sumažinti, pakartotinai naudoti, perdirbti“, nes galima panaudoti iš naujo arba perduoti iš kartos į kartą, taip prisidedant prie ekologiškesnio ir sąmoningesnio gyvenimo būdo.

 

Tai darnaus žmogaus meistriškumo ir nepaliaujamo gamtos grožio sambūvio įrodymas. Nesvarbu ar puošiate valgomojo stalą, laikote brangius niekučius ant komodos, ar tiesiog puošia erdvę natūralia elegancija, žalias akmeninis padėklas yra nesenstantis priedas, atspindintis gilų dėkingumą už Žemės dovanas. Tai priminimas, kad gamta, pagarbiai panaudota, gali įnešti į mūsų gyvenimą ir estetinį malonumą, ir praktinį funkcionalumą.

Prieinamumas: Liko 1

Matmenys

Medžiagos

Marmuras

Spalva

Žalias marmuras

Priežiūra

Plauti rankomis

Gamintojas

JAY HILL, Nyderlandai

MARMURAS padėklas, 30x20cm, žalias, Jay HillMARMURAS padėklas, 30x20cm, žalias, Jay Hill
35,00 

Prieinamumas: Liko 1

Scroll to Top